Trys veiksniai, darantys įtaką pjovimo staklių slėgiui!

Pjovimo staklės daugiausia naudojamos atitinkamoms nemetalinėms medžiagoms, lipdukams, įtempimui ir įdegimui, pastos, metalo liejimo formos, plieninės vielos ir tt, per spaudą tam tikru slėgiu, atspausdinta ar kartoninė dalis, išpjaunama į tam tikrą formą . Ar žinote veiksnius, kurie daro įtaką griebtuvo slėgiui? Tai paaiškina Xiao Bianas jums.

1, peilio ilgis, kuo ilgiau bendras gaminio ilgis, tuo didesnis pelėsio atsparumas, tuo didesnis reikalingas slėgis.

2, produkto storis ir kietumas, pjaustymo pjovimo staklės, supjaustytos iš kartono, ir kartono plastiko deformacija, kurią sukelia didesnis įtraukimo poreikis

3, plieno peilio padėklas nuo kietumo ir juostelės ploto, pjovimo staklės turėtų būti pagrįstos kartono storiu, kad būtų pasirinkta atitinkama juostos konstrukcijos kietumas, o juostos plotis turi būti per platus, geriausia jį pjauti Į smulkius gabalėlius, iš abiejų pusių, kuris sumažina slėgį, reikalingą pjovimui.

Die pjovimo staklės daugiausia naudojamos atitinkamoms nemetalinėms medžiagoms, pasta, automatinėms atliekoms, pjovimo staklėms, naudojančioms plieno peilį, metalo liejimo pramonę, per spaudą tam tikrą spaudimą, atspausdintą ar kartoną, valcuotą į tam tikrą formą. Tada Jūs žinote saugų pjovimo mašinos veikimą? Tai paaiškina Xiao Bianas jums.

1, darbuotojai prieš naudojimą ištraukimo mašina turi būti griežtai prieš pradedant mokymą, suvokti veiklos saugos žinias.

2, patikrinkite, ar įranga gali būti įprasta eksploatacinė įranga, negalima laikyti daiktų ant mašinos, kad mašina nebūtų suspausta arba veiktų dažnai į mašiną, pvz., Tepalus.

3, remonto, reguliavimo, alyvos, techninio aptarnavimo valymo mašina turi būti sustabdyta, o įrenginio saugos dangtelis atidarykite užrakto mygtuką, kad paspaustumėte.

4, kartus, įdiekite šabloną, privalote atidaryti apsaugos parametrus ir atidžiai patikrinkite, ar šviestuvas yra saugus.

5, yra griežtai draudžiama sugadinti įrangą saugos ir apsaugos įrenginiuose, pjovimo staklės naudojimui laikytis saugos taisyklių, kad nenaudotumėte tinkamo laiko padėtį, kad tiek mašina Negali būti sugadintas Asmeniniai saugumo klausimai.

Pirmiau Xiaobian paaiškinti kai kuriuos jūsų darbus dėl saugaus pjovimo staklių veikimo, kai norite padėti naudoti pjovimo staklės.