"Swing Arm" pjovimo staklių rinkoje yra prisotinimo laikotarpis

"Swing Arm" pjovimo staklių rinkoje buvo prisotintas laikotarpis

Galima pasukti akmens pjovimo staklės atitinkamai į skirtingą gyliu iškirptą akmens apdirbimą, gali paversti akmenimis mažiau kaip 1 m3, taigi labai taupo akmens resursus, taip pat padeda saugoti aplinką. Įvairios akmens medžiagos rūšys gali būti apdirbtos ir apdirbamos naudojant aukštą efektyvumą ir efektyvų smulkių akmens medžiagų naudojimą, kad gamybos sąnaudos būtų mažesnės. Mechanizavimo procese pjovimas plokščių pjovimo atliekamas rankiniu pjovimu, pusautomatiniu pjovimo staklių pjovimo staklėmis ir pjovimo staklėmis. Rankinis pjovimas yra lankstus ir patogus, tačiau pjovimo rankomis pjovimo kokybė yra prasta, dydžio paklaida yra didelė, medžiaga išsiskiria dideliu mastu, tolesnis apdorojimo krūvis yra didelis, o darbo sąlygos yra menkos, gamybos efektyvumas yra mažas.

Pusiau automatinė pjovimo staklių pjovimo staklė, pjovimo detalės kokybė yra geresnė, nes ji naudoja pjovimo griovelį, netinka viengubai, mažoms partijoms ir didelėms detalėms pjauti. Kitų tipų pusautomatijos sūpynės "Swing Arm" pjovimo staklės sumažina darbuotojų darbo jėgos intensyvumą, tačiau funkcija paprasta, tinkama tam tikroms dalims pjauti įprastesnę formą. Palyginti su rankiniu ir pusiau automatiniu pjovimo režimu, pjaustymasis su CNC gali efektyviai pagerinti plokščių pjaustymo efektyvumą ir pjovimo kokybę bei sumažinti operatoriaus darbo intensyvumą. Kartu su šiuolaikine mašinų pramonės plėtra, taip pat pagerėja plokščių pjaustymo darbo efektyvumas ir produktų kokybė. Todėl "CNC Swing Arm Cutting Machine" rinkos potencialas vis dar yra labai didelis, o rinkos perspektyva yra labiau optimistiška.

"Swing" kirpimo pjovimo pramonės rinka pasirodė faze prisotinta būsena, kai kurios naujos įmonės nuolat užplūdo į pramonę, gamybos atsiradimas visur plinta rinkoje, kai kurios problemos, tokios kaip naujovių trūkumas mūsų šalyje. Antra, dėl to, kad mūsų šalyje keramikos pramonė dar nėra subrendusi ir specifikacija, o rinkos paklausa yra didelė, tai suteikia tam tikrą mažų įmonių išlikimo erdvę, tačiau reikia priminti: dėl keramikos pramonės konkurencija yra labai grubus, žaliavinis Medžiagų kaina yra didelė, dėl to kai kurios įmonės naudoja prastesnę žaliavą, mažina gamybos sąnaudas, dėl to negarantuojama produktų kokybė. Nors nėra mažiau intensyvaus kainų karo, tačiau tokio pobūdžio reiškinys vis dar egzistuoja, jei jūsų įmonė "USES" yra toks metodas, taigi galutinis yra vienas klaidingas žingsnis, žaidimas gali prarasti.

Pjaustymo pjovimo pjovimo staklės pjovimo technika

Keraminės plytelės yra pjovimo procesas, kai pjovimo linija peilio randas yra plonas, plytų kraštas, kad keraminių plytelių presai krekas yra vis daugiau ir daugiau gražus. Priešingai, gilesnės ir storesnės peilio linijos, tuo labiau linkusios į plytų dugną, labiau linkusios ir net nelygios. "Foshan Swing Arm" pjovimo staklės, naudojančios "Swing Arm" pjovimo staklės įgūdžius:

1. Nenaudokite peilio, kad paspaustumėte plytą "Swing Arm" pjovimo staklės veikloje.

2. Kai pjaustoma rankos pjovimo mašina, vilkite "rankeną" į viršutinę valdymo padėtį, kad pjovimo diskas nesusidarytų. Ašmenys nebus naudojami dėl defekto.

3, pjaustymo mašina, pjovimo sūkurine veržlėle stumti stūmoklį į galinę pusę, leisti šviesos ašmenų spaudimą ant keraminių plytelių, tinkamą verpstės valdiklį pirmyn į priekį, norint apsaugoti lizdą, spaudžiant pėdą ant keraminių plytelių, bakstelėkite galinį stūmimą ir Traukite rankeną, keraminės plytelės gali būti kaip randų plyšimas.

4. Sukimo rankos pjovimo staklė, skirta archaize ar kitoms išgaubtoms išgaubtoms ir kitoms plytelėms, prašome pakeisti peilį! Kieto paviršiaus keraminė plytelė sutrumpina ašmenų tarnavimo laiką.

Koks yra švytuoklinis žirklės statusas mūsų šalyje?

"Swing Arm" pjovimo staklės šiuo metu vyrauja 8-16 m. Rinkoje, naudojamoje rutulinių plytų, žemės kojelių linijos, 45 laipsnių kampo vidinės sienos ir kito vienkartinio galo apdorojimo, aukštos kokybės blizgesiu. Mėgsta plataus keraminių plytelių perdirbimo gamykla.

Privalumai: keraminių plytelių gamyklos mašinos ir įrengimai, dabar yra pagrindinė Swing Arm pjaustymo mašina + pasukamoji pjovimo mašina, pirmą kartą naudojama kaskados plytos, inkaro linijos ir kitos keramikos apdirbimo profesijos, pranašumo, aukšto apdirbimo tikslumo, greičio ir Kitos charakteristikos.

22t 27t automatic hydraulic swing arm cutting machine.jpg

side.jpg