Darbo principas plokštesnės Die pjovimo staklės

Šiuo metu vartotojams aukštos kokybės reikalavimai, naudojami poligrafijos pramonėje vis didėja, lauke dizainas taip pat darosi vis sudėtingesnis. Siekiant išlaikyti nuo klaidos ± 0,15 mm, reikia pabandyti kvalifikuota die pjovimo mašinos. Be to, Atkreipkite dėmesį į koregavimo veiksmus, ypač šėrimo stotyje ir pasiekti iš anksto reglamento metu knyga.

Veikimo principas: buto mirti-tipo mirti pjovimo mašina die-išpjaustymo platforma ir pjovimo mechanizmo formos yra plokščia. Trafaretas yra nustatoma lygi trasa ir lapas dedamas ant ekspozicinio stiklo (apatinės plokštelės). Darbo, die-išpjaustymo pritvirtinta plokštelė nustatyta, slėgio plokštelės per alkūninio veleno švaistiklis Stūmokliniai judesio, todėl platforma ir slėgio lėkštės nuolat sankabos spaudimo, kiekvienoje slėgis bus pasiekti die pjovimo laikas. Bendros vienodo slėgio mirti pjovimo staklės vertikali die pjovimo mašinos ir horizontalios die pjovimo mašinos, dvi. Šiuo metu vertikalios mirti pjovimo staklės yra daugiausia modifikuotas vienodo slėgio butas spausdinimo mašinos; ir horizontalios die pjovimo mašina struktūra ir vienspalvis ofsetinės spaudos mašinos yra panašus į jį maitinimosi dalis, litų dalis, medžiagos dalis, o iš kai kurių automatinė valymo įrenginių ir kitų sudedamųjų dalių.

Privalumų ir trūkumų: dėl vienodo slėgio die pjovimo mašinos su kita die pjovimo įranga yra paprastos konstrukcijos, lengva priežiūra, lengvas valdymas, lengvai pakeisti die-išpjaustymo įdubimas plokštelė, tinka skirtingų svorio medžiagas, mirti pjovimo tikslumas ir tam tikrų pranašumų, todėl jis turi daug įvairių rinkų. Bet jos trūkumų taip pat yra akivaizdus, pvz., reikia turėti daug darbo krūvis, todėl darbo intensyvumas, mažos gamybos efektyvumą. Yra įvairių programų, tinka kartonas, įklijuokite kartoninės dėžės, kartono dėžutė mirti pjovimo įdubimas gydymo, yra labiau paplitęs vidaus die pjovimo įrangos naudojimą.