Priežastis, kodėl yra sumažinamas tikslumą, Die pjovimo staklės

Vienas die pjovimo ar die-išpjaustymo versija padėties nustatymo neleidžiama. Ilgalaikio naudojimo mašina sukels die-išpjaustymo rėmo arba die pjovimo plokštelės pozicijas blokuoti drabužiai, kad skirtumas yra per didelis ir dėl to sumažinti pjovimo tikslumą. Padėties nustatymo blokas turėtų būti pakeistas šiuo metu. Pusė padėties numerio ženklo drabužiai yra svarbus veiksnys pusėje išsidėstymas nėra leidžiama. Į numerio rinkimo vietos nėra pakankamai atsigriebti už geras dėvėjimosi, tai sukels prastos padėties pusėje padμties nustatymo tikslumas. Vietoj pozicionavimo plokštė šiuo metu pusę.

Antra, prieš ir po švytuoklės padėties nustatymo atstumas yra per mažas. Nes pati grandinės ilgis turi tam tikrų klaidų, jei nustatymo atstumas yra per maža, tada priekinės ir galinės padėties gali ne pašalinti tinklas klaidą, todėl tai turėjo įtakos mirti pjovimo tikslumą. Šiuo metu koreguojamas iki padėties švytuoklės varžto ar po pozicionavimo švytuoklės kameros pozicija, taip, kad priekinės ir galinės padėties rėmo sustabdyti dantų 2 mm ~ 3 mm atstumas yra tinkamas.

Trečia, griebtuvas slėgis yra per mažas arba netolygiai. Jei į griebtuvas aktyviai dantų pobūdžio sumažinamas dėl ilgalaikio naudojimo, tai sukels popieriaus paslysti ar nukristi perkėlimo metu, kurios turi tiesioginės įtakos die pjovimo tikslumą. Netolygus slėgis tarp kad griebtuvai gali sukelti popieriaus kreipti procesą. Šiuo metu turėtų keisti aktyvaus dantų. Be to, ilgalaikio dantų horizontalios aukščio taip pat turėtų būti suderintos, kitaip gali būti griebtuvas popieriaus susidūrimo arba griebtuvas popieriaus raukšlių, turinčių įtakos pjovimo tikslumą.

Ketvirta, kartonas perkėlimo proceso pagrindinės pavaros grandinės dėvėjimasis ir ašarų pailgėjimas, tiesioginės įtakos padμties nustatymo tikslum± prieš iškirtimą. Šiuo metu pakeisti dėl grandinės. Su pertrūkiais mechanizmas nešioti, todėl dantų eilės stotelėje arba pradėti procesą, drebėjimas, taip pat turi įtakos mirti pjovimo tikslumą. Šiuo atveju paprastai įtakos tik padμties nustatymo tikslum±, šiuo metu, turėtų būti laiku techninę priežiūrą.

Pirmiau išvardytų keturių punktų yra Die Cutting Machine mirti pjovimo tikslumas nėra didelės mechaninės priežastys, eksploatavimo ir techninės priežiūros personalui mašina būtina padaryti priežiūra, laiku kontrolės ir užtikrinti, kad veikimo Die geriausias būdas Pjovimo staklės.