Priežastis, kodėl tikslumas iš pjovimo staklės yra sumažintas

Viena, dėl pjovimo ar pjovimo į pjovimo variantų pozicionavimo nėra leidžiama. Ilgalaikis mašinos naudojimas sukels pjovimo rėmą ar pjovimo plokštelę ant padėties bloko susidėvėjimo, todėl tarpas yra per didelis ir sumažins pjovimo tikslumą. Vietos nustatymo blokas turėtų būti pakeistas šiuo metu. Šoninis padėties nustatymo plokštės nusidėvėjimas yra svarbus šoninio padėties nustatymo veiksnys. Kadangi rinkimo pozicijos nepakanka norint gerai nusidėvėti, dėl to blogas padėties nustatymo pusės padėties nustatymo tikslumas. Šiuo metu pakeiskite šoninę padėties plokštę.

Antra, prieš ir po švytuoklės padėties nustatymo atstumas yra per mažas. Kadangi pačios grandinės ilgis turi tam tikrą paklaidą, jei padėties nustatymo atstumas yra per mažas, tada priekinė ir galinė padėtis negali pašalinti grandinės paklaidos, dėl to pablogėja pjovimo tikslumas. Šiuo metu reikia pakoreguoti prieš švytuoklinių varžtų padėties nustatymą arba padėties nustatymo švytuoklinės kumštelio padėtį, kad priekinis ir galinis padėties nustatymo rėmas sustabdytų dantis būtų tinkamas 2 mm ~ 3 mm atstumu.

Trečia, suspaudimo greitis yra per mažas arba netolygus. Jei aktyviojo dantų elastingumo trukmė dėl ilgalaikio naudojimo tampa mažesnė, perkėlimo proceso metu popierius paslys arba nukris, o tai tiesiogiai paveiks kirpimo tikslumą. Nelygus spaudimas tarp griebtuvų gali sukelti popieriaus į kaklo procesą. Šiuo metu turėtų keisti aktyvius dantis. Be to, fiksuoti dantys horizontalioje aukštyje taip pat turėtų būti nuoseklūs, nes priešingu atveju gali būti popieriaus susidėvėjimo popieriumi ar popieriaus raukšlių, veikiančių pjovimo tikslumą.

Ketvirta, kartono perdavimo procesas, pagrindinis pavaros grandinės nusidėvėjimas ir plyšimo pailgėjimas, tiesiogiai paveiks poslinkio tikslumą prieš pjovimą. Šiuo metu grandinė pakeičiama. Pertraukiamasis mechanizmo susidėvėjimas, dėl kurio dantų eilė sustabdoma arba prasideda drebėjimo procesas, taip pat turės įtakos pjovimo tikslumui. Šiuo atveju paprastai tik įtakos pozicijos tikslumą, šiuo metu turėtų būti laiku išlaikyti.

Pirmiau minėti keturi punktai yra die-pjovimo staklės pjovimo tikslumas yra ne didelis mechaninių priežasčių, poreikis operacijos ir techninės priežiūros personalo mašina atlikti techninę priežiūrą, laiku patikrinti ir prižiūrėti, kad būtų užtikrintas geriausias būdas veikimo pjovimo staklės.