Šaltojo presavimo mašinos priežiūra yra labai svarbi

Cold Press mašina yra viena iš dažniausiai naudojamų medienos apdirbimo pramonės mašinų. Jis daugiausia naudojamas plokščių baldų klijavimui ir faneravimui. Po "Cold Press Machine", "Cold Press Machine", kuri atlieka priežiūros darbus, naudojimas. "Cold Press" mašinos techninė priežiūra turi visus standartus. Kai pasibaigsime, kaip išlaikyti "Cold Press Machine"? Čia kiekvienas nori pristatyti.

1, po kiekvienos klasės pabaigos turi išvalyti spaudą ir įsitikinti, kad varžtas yra švarus.

2, savaitės turbinos, peiliai, tepimo kėlimo varžtai, kėlimo varžtai ir veržlių pripildymo alyva. 3, cilindrinio alyvos paviršius turi būti palaikomas 25-45 mm, pvz., Alyvos paviršius žemiau 25 mm, turi būti užpildytas hidrauline alyva, degalų baku, pirmiausia į viršutinę ir apatinę stalviršio padėtį pirmiausia reikia įdėti daugiau kaip 100 mm aukščio bloką ir užpildyti Naftos operacija. 4, cilindro stūmoklis ar aštrus garsas, dujos turėtų būti iškraunamos

5 yra griežtai draudžiamas balionas, kai naudojama kelionė, siekiant uždrausti slėgį ar slėgį, kai atliekamas apdorojimas.

"Cold Press" mašinos techninė priežiūra yra labai svarbi, tik tinkamai prižiūrint, siekiant sumažinti "Cold Press Machine" gedimą, pratęsti "Cold Press Machine" tarnavimo laiką, daugiau "Cold Press Machine" susijusio turinio, apsilankykite mūsų tinklalapyje arba telefonu susisiekite su mūsų gamintojais, kad sužinotumėte. Daugiau

Suprasdami "Cold Press Machine" kainą, pirmiausia turėtumėte suprasti šią įrangą arba sužinoti kainą, bet nežinote, kaip tai panaudoti. Henano gamyboje "Cold Press" mašinų įrangos gamintojai turi daug, bet labai gerai susipažinę su "Cold Press Machine" technologija, yra nedaug, nes norint įsitraukti į "Cold Press Machine" projektą, turime rasti profesionalių gamintojų, norėdami įsigyti įrangą ir paslaugas.

Mūsų techniniai darbuotojai šiandien suteiks jums šias mokslo žinias apie "Cold Press Machine":

"Cold Press Machine", tai yra šaltas ir sausas kompresorius. Vandens garų kiekis suslėgtame ore nustatomas suspausto oro temperatūros: suspausto oro temperatūros sumažinimas, siekiant sumažinti vandens garų kiekį suslėgtame ore, išlaikant iš esmės pastovų suslėgto oro slėgį ir vandens garų perteklių Bus susikaupęs į skysčio. Šaltos ir sausos mašinos (šaldytos džiovyklos) yra šio principo naudojimas naudojant šaldymo technologiją sausam orui išdžiovinti.

Cold Press mašina yra padalinta į sraigtinę šaltojo presavimo mašiną ir hidraulinį šalto presavimo mašiną. Viena sraigtinė šaltojo presavimo mašina turbina, ilgalaikė priežiūra, pažeidžiama. Hidraulinė aušinimo mašina. Lengvai nutekėti be dažnos priežiūros, didelis efektyvumas. "Cold Press" mašinos kaina, net jei tas pats modelis rinkoje yra skirtingas, ir mes norime pasiūlyti pasiūlymą, gali norėti Xinxiang Kim Li dailidžių apžiūros, įvairių tipų "Cold Press Machine", siekiant išlaikyti pagrįstą pasiūlymą, ir visada vartotojo Vertingas susitikti.