Šaltojo presavimo aparato priežiūra ir priežiūra turi atkreipti dėmesį į metodą

Kaip sakoma, geros mašinos, palaikančios kasdienį mašinos darbą techninei priežiūrai ir priežiūrai, ne tik gali pagerinti gamybos efektyvumą ir sumažinti techninės priežiūros išlaidas, bet ir žmonės sunkiai dirba dėl mechaninių gaminių - emocinės išraiškos. Tačiau Linyi medienos Linsen mašinos pasakyti, kad išlaikymas taip pat atkreipti dėmesį į metodus ir techniką, netinkama priežiūra ne tik nepasiekė norimų rezultatų, bet ir dėl nenuspėjamos žalos mechanizmų, o įmonė - dėl ekonominių nuostolių.

Priežiūra ir techninė priežiūra, atliekama atskirai, kasdienė šaltojo presavimo mašinos techninė priežiūra apima:

1. Kad mašina būtų švari, transmisijos dalys ir sukamieji sujungimo taškai turėtų būti sutepti. Neišmeskite nuolaužų mašinoje.

2. Patikrinkite cilindrinės jungės laiką, o cilindras ir viršutinė plokštelė tvirtinimo flanšo ant varžtų yra laisvi ir laiku sugriebti; Patikrinkite, ar alyvos kontūras yra nutekėjęs ir laiku suremontuotas; Patikrinkite slėgio plokštelės padėties nustatymo ritinėlį ir kėlimo balanso įrangą, stovo naudojimą;

3. Tikrinkite alyvą į rezervuarą kartą per savaitę: svarbu patikrinti, ar alyva yra nešvari ir laiku pakeista. Ar pakankamai aliejaus ir laiko užpildymo? Hidraulinė alyva gali pasirinkti "Great Wall 68 #", "Mobil MOBIL": "DTE26" nešiojamąjį hidraulinį alyvą.

Šaltojo presavimo aparato priežiūra eksploatavimo metu apima: mašiną eksploatuojant pagal tinkamą darbo metodą, griežtai draudžiama presuoti gaminį už originalios konstrukcijos apdirbimo diapazono. Ruošinys įstatytas teisingai, o slėgis ir netolygus slėgis yra griežtai draudžiami.