Hidraulinės frezavimo staklės energijos taupymo kontrolės plėtros tendencija

Hidraulinės pjovimo staklės energijos taupymo valdymo vystymo tendencija.

Hidraulinės pjovimo staklės srityje energijos taupymo valdymas yra ne tik kuro efektyvumo didinimas, bet ir tam tikras poveikis, kuris sumažina naudojimo sąnaudas. Remiantis duomenimis, beveik 40% inžinerijos mašinų gedimo kilo iš hidraulinės sistemos, o apie 15% gedimo kilo iš variklio. Energijos taupymo technologija gali pagerinti variklio galios panaudojimo santykį, sumažinti hidraulinės sistemos, maitinimo sistemos nuostolius ir įkrauti reikalingą galingumą, sumažinti variklio ir hidraulinių komponentų darbo intensyvumą, pagerinti įrangos patikimumą. vartojamas.

Nuo vidaus ir užsienio plėtros plėtros, hidraulinės pjovimo staklės energijos taupymo valdymas turi šias tendencijas:

1) proporcinga elektrohidraulinio santykio valdymo kontrolė buvo taikoma inžinerijos mašinoms nuo devintojo dešimtmečio pradžios ir buvo plačiai naudojama hidraulinėse pjaustymo mašinose. Elektro-hidraulinės proporcingos technologijos, naudojamos inžinerijos mašinose, galėtų sutaupyti sudėtingą, didelę hidraulinę signalų perdavimo liniją, elektros signalo perdavimo hidrauliniai parametrai ne tik gali pagreitinti sistemos atsaką ir padaryti visą hidraulinį pjovimo judesio sistemos valdymą patogesnį ir lankstesnį. Įvedus 90-ąsias dešimtmečius, plėtojant kompiuterinę technologiją, elektrohidraulinė proporcinė kontrolė toliau didina "intelektualųjį", elektrohidraulinį proporcinį siurblį ir proporcingo vožtuvo naudojimą, todėl pasirodė "protinga hidraulinė pjovimo mašina". Pirmiausia kompiuteriai gali automatiškai stebėti hidraulinę sistemą ir dyzelinio variklio veikimo parametrus, pavyzdžiui, slėgį, dinaminio variklio sukimosi greitį pagal šiuos parametrus ir automatiškai valdyti visą hidraulinį pjovimo pjūvį Perkelti sistemą veikia labai efektyviai ir taupiau energiją. Antra, jis gali užbaigti tam tikrą pusiau automatinį veikimą, pavyzdžiui, plokščią, nuolydį ir tt, siekiant sumažinti vairuotojo įgūdžių lygį, tačiau darbo kokybė gali būti žymiai pagerinta Trečia, gedimų diagnozė gali būti nustatyta atsižvelgiant į nustatytus veikimo parametrus, kad būtų lengviau išlaikyti hidraulinę die Cutt Mašina. Hidraulinės pjaustymo mašinos našumas buvo gerokai patobulintas.

2) dyzelinio variklio elektrinis purškimo valdymas yra tradicinis mechaninis greičio reguliavimo dyzelinis variklis, degalų įpurškimo siurblio cirkuliacinio alyvos tiekimas ir alyvos įpurškimo pradinis kampas veikia sukimosi greitį, todėl dyzelinio variklio našumas Sunku toliau tobulėti. Pritaikius dyzelinio variklio efi valdikliui, galima atlikti siurblio ciklo alyvą ir degalų įpurškimo poslinkį. Kampą nebeveikia sukimosi greitis, todėl hidraulinė pjaustymo staklė veikia geriausiu būdu ir pagreitina atsako greitį. Dyzelinio elektrinio purškimo reguliatoriaus kūrimas yra svarbi dalis, siekiant pagerinti hidraulinės pjaustymo mašinos našumą.

3) nuo praeito amžiaus aštuntajame dešimtmetyje krovos jutiklių valdymo sistema ir toliau plėtos krovos jutiklių valdymą, o inžinerinių mašinų hidraulinių komponentų gamintojai pradėjo serijinius susijusius gaminius. Sistema turi gerą energijos vartojimo efektyvumą ir manevringumą, o net nekvalifikuoti vairuotojai gali greitai prisitaikyti. Proporcinis paskirstymo vožtuvas dar labiau skatina apkrovos jutiklių technologiją taikant hidraulinę pjovimo staklę, daro manevringumą pagerinti hidraulinę pjaustymo mašiną, išsprendžia Vakarų šalis dėl kvalifikuoto vairuotojo stokos. Todėl pakrovimo jutiklių valdymo hidraulinė pjaustymo mašina išsivysčiusiose šalyse pakils toliau.

4) šešis daugiakrypčius vožtuvus ir toliau egzistuoja. Nors keturių krypčių vožtuvų apkrovos jutiklių sistema gali užtikrinti tikslią veikimą, bet ne visos situacijos reikalauja tikslios operacijos, o kvalifikuoti vairuotojai taip pat gali naudoti apkrovos jutiklį hidraulinę pjovimo staklę, kad atliktų tikslų veikimą. Dar svarbiau, kad didelė apkrovos jutiklių sistema kainuoja besivystančiose šalyse. Šiuo metu daugelis pasaulyje žinomų hidraulinių pjaustymo mašinų gamintojai savo produkcijose naudoja keturių krypčių vožtuvų valdymą, skirtą apkrovos jutiklių hidraulinei pjovimo staklėms, naudojo šešių vožtuvų hidraulinę sistemą, tokią kaip teigiamas ir neigiamas hidraulinės srauto valdymas Pjovimo mašina. Brandžios gamybos technologijos ir žemos kainos leis šešių krypčių daugiakanalį vožtuvą tęsti darbą.

5) siekiant toliau tobulinti vožtuvų valdymo ir energijos taupymo valdymą hidraulinėje sistemoje esančiame šešiuose bendrosios krypties vožtuvuose, vis dar yra daug vietų, pavyzdžiui, manevringumo, energijos taupymo, nes hidraulinė pjovimo mašina gamykla vis dar yra Tyrime užsienyje.

6) daugiafunkcinis derinys, skirtas pagerinti hidraulinės pjovimo staklės našumą, todėl įvairių energijos taupymo priemonių derinys bus platesnis. Ankstesnėje sistemoje hidraulinis siurblys buvo integruotas su daugybe funkcijų, tačiau dėl įvairių sąlygų apribojimų ne daugiau kaip trys. Kaip parodyta hidraulinio siurblio 14 paveiksle, integruotas slėgis išjungiamas, yra srauto valdymas ir galios ribojimo funkcija, gana populiari rinkoje šiuo metu yra visų rūšių hidraulinių siurblių principų schema, taip pat yra integruotos įvairios funkcijos. Su hidraulinių technologijų vystymu, į siurblį galima integruoti daugiau funkcijų.

7) kintamasis parametrų valdymas, siekiant geriau prisitaikyti prie visų rūšių hidraulinių pjaustymo mašinų apkrovos reikalavimų, dinaminės sistemos kai kurių vidaus kontrolės komponentų atveju nebebus fiksuoto dydžio parametrai, bet gali dirbti su hidrauline pjovimo mašina Konkreti situacija ir pokyčiai. Pavyzdžiui, gaminant EX-seriją "Hitachi" statybinė mašina "Hidraulinė pjovimo staklė", slėgio kompensatoriaus slėgio kompensavimo slėgio skirtumo slėgis gali keistis atsižvelgiant į darbo būklę, pagerino hidraulinio pjovimo staklės prisitaikomumą. Galima prognozuoti, kad būsimoje hidraulinėje pjaustymo mašinos mašinų sistemoje galima reguliuoti daugiau valdymo parametrų, todėl hidraulinė pjovimo staklė yra efektyvesnė ir lengviau valdoma.

8) siurblio ir variklio atitikties kontrolė bus toliau "intelektualus", naudojant kompiuterio valdymo technologiją, siurblys ir variklio atitikties kontrolė toliau "intelektuali", jungtis tarp dviejų bus dar glaudesnė, kad būtų galima integruoti valdymo . Šioje valdytuve valdiklis pagal darbo sąlygų pasikeitimą gali automatiškai sureguliuoti hidraulinį siurblį ir variklį, garantuoti galingumą darbui atlikti, mažiausiai degalų sąnaudas.

company.jpg