Hidraulinės aušinimo presavimo mašinos valymo metodas

Hidraulinė šaltojo presavimo mašina yra šaltojo presavimo aparato rūšis, palyginti su bendra šaltojo presavimo mašina, hidrauline šalto presavimo mašina visais gero veikimo ir mažo triukšmo, kėlimo greičio aspektais. Hidraulinis aušinimo presas mašina dirba tam tikrą laiką, reikia užpildyti šaltojo preso mašinų hidraulinę alyvą, specifinį degalų užpildymo būdą:

1, ranka pastatyta lygiagrečiai bėgių kelio krypčiai, pasukdami į kairę pasukę 45 ° padėtį, taip, kad kaušo cilindro lazdele būtų visiškai ištraukta, stūmoklio cilindro stūmoklio strypas buvo visiškai ištrauktas, lėtai nusileidžiamas į strėlę, todėl krepšio kibiras iki Žemę, tada išjunkite variklį, atidarykite bako atleidimo vožtuvą, traukite rankeną pirmyn ir atgal, pedalą keletą kartų, kad išleistumėte svorį, kurį sukelia sistemos liekamasis slėgis.

2, su benzinu kruopščiai išvalykite vamzdžio jungtis, siurblio ir variklio jungtį, įstatykite alyvos kamštį, degalų baką į degalų įpylimo angos viršų ir alyvos išleidimo angos apačią.

3, atidarykite alyvos išleidimo vožtuvą ir alyvos išleidimo varžto dugną, kad visas senas alyvas į alyvos rezervuarą.

4 atidarykite degalų bako degalų baką, išimkite degalų pildymo filtrą, patikrinkite bako apačią ir jo pusę, likutinės alyvos kampe yra metalo miltelių ar kitų priemaišų. Kruopšciai išvalykite baką, pirmą kartą dyzeliu valydami dyzeliną, tada panaudokite suspaustą orą cisternos viduje. Patikrinkite vidinius kampus, ar yra likutinio dumblo, priemaišų ir tt, kol išvalysite iki šiol ir vėl nusiplaukite nauju aliejumi.

5, vamzdžių griovimas.

6, pašalinkite viso filtro sistemos filtrą. Pakeiskite filtrą, būtina atidžiai patikrinti filtrą su metaliniais milteliais arba kitomis priemaišomis arba be jų, kad galėtumėte suprasti, kokios sistemos dalys yra nusidėvėję.

7, leiskite eiti iš pagrindinio hidraulinio siurblio, rotorinio variklio, vaikščioti variklio ertmę viduje senojo aliejaus ir užpildyti nauju aliejumi.

Hidraulinė šaltojo presavimo mašina, skirta degalų papildymo metodui visiems supažindinti čia, jei jus domina mūsų įvado turinys, galite naršyti mūsų oficialiąją svetainę ar telefonu, kad sužinotumėte savo gamintojus.