Hidraulinės aušinimo presavimo mašinos valymo metodas

Hidraulinė aušinimo presavimo mašina yra šaltojo presavimo mašina, palyginti su bendruoju "Cold Press Machine", hidrauliniu šaltojo presu visais gero veikimo aspektais ir mažu triukšmu, kėlimo greičiu. Hidraulinė aušinimo mašina dirba tam tikrą laiką, reikia užpildyti hidraulinės alyvos šalto preso mašiną, konkretus degalų užpildymo būdas:

1, ranka pastatyta lygiagrečiai bėgių kelio krypčiai ir pasukus į kairę, pasukus 45 ° padėtį, taip, kad kibirų cilindro stūmoklio strypas būtų visiškai išplėstas, stūmoklio cilindro stūmoklio strypas buvo visiškai ištrauktas, lėtai nusileidžiamas strėlė, taip suartėme Bucket žemę ir tada išjunkite variklį, atidarykite bako išleidimo vožtuvą, traukite rankenėlę, pedalą keletą kartų, kad išleistumėte svorį, kurį sukelia sistemos slėgis.

2, su benzinu kruopščiai išvalykite vamzdžio jungtis, siurblio ir variklio jungtį, įstatykite alyvos kamštį, degalų baką į degalų įpylimo angos viršų ir alyvos išleidimo angos apačią.

3, atidarykite alyvos išleidimo vožtuvą ir alyvos išleidimo varžto dugną, kad visas senas alyvas į alyvos rezervuarą.

4, atidarykite degalų baką, kad išimtumėte degalų baką, išimtumėte kuro filtrą, patikrink bako apačią ir jo pusę, likutinės alyvos kampe yra metalo miltelių ar kitų priemaišų. Kruopšciai išvalykite baką, pirmą kartą džiovinkite dyzeliną ir tada naudokite suslėgtą orą cisternos viduje. Patikrinkite vidinius kampus, ar yra likutinio dumblo, priemaišų ir tt, tol, kol išvalyti iki šiol, ir paskui vėl nuplaukite naują aliejų.

5, vamzdžių griovimas.

6, pašalinkite viso filtro sistemos filtrą. Pakeiskite filtrą, būtina atidžiai patikrinti filtrą su metaliniais milteliais ar kitomis priemaišomis arba be jų, kad galėtumėte suprasti, kokios sistemos dalys yra nusidėvėję.

7, leiskite eiti iš pagrindinio hidraulinio siurblio, rotorinio variklio, vaikščioti variklio ertmę viduje senojo aliejaus ir užpildyti nauju aliejumi.

Hidraulinė šaltojo presavimo mašina "Cold Press Machine", skirta degalų papildymo metodui, kurį kiekvienas nori pristatyti čia, jei jus domina mūsų įvado turinys, galite peržiūrėti mūsų oficialią svetainę ar telefonu, kad suprastų mūsų gamintojus.