Įvadas į pjovimo staklės veiksnius

Kokio tipo pjaustymo mašina?

1, apvalus slėgis pjaustymo mašina

Volelis atitinka spaudos cilindrą, pjovimo slėgį; Kitas - ritininis peilis. Roller peilio pelėsiai yra dvi pagrindinės kategorijos medžio ir metalo, pirmasis iš esmės iškirptas labai storas gofruotas kartonas, turintis cheminio korozijos ar elektroninio graviravimo metodą metalo būgno peilio formos apdorojimui, daugiausia lipnioms etiketėms ir prekių ženklų pjovimui. Taip pat yra metalinis ritininis peilis miršta daugiausia naudojamas aukščiausios klasės ilgalaikius produktus, naudojant smulkių ar šlyties tipo.

2, apvalios slėgio pjovimo staklės

Apvalus slėgis pjovimo staklės rinkos taikymo retai, nėra profesionalių gamintojas, čia ne pakartokite juos.

3, plokščia slėgio pjaustymo mašina

"Flat Die" pjovimo staklė šiuo metu yra labiausiai paplitusi dažniausiai naudojama rūšis, bet ir dauguma vidaus ir užsienio gamintojų modelių.

1, pjovimo staklių pjovimo pjovimo plokštė, jei sudėtingos formos arba išdėstytos daug gyvų dalių, o pjovimo pjovimo taškas yra labai mažas, labai mažai, lengvai galima pjaustyti pjovimo metu. Šiuo metu turėtų būti tikslinga padidinti taškų skaičių, jei įmanoma, turėtų būti ruošinio ilgio ilgis ir popieriaus kryptis, kad būtų išlaikyta nuoseklumas.

2, jei elastinės juostelės (arba kempinės) pjovimo pjovimo versija yra per minkšta, negalima sėkmingai atsikratyti popieriaus, taip pat sukels laisvą versiją. Šiuo metu turėtų būti naudojamas aukštas kietumas, geras aukštos kokybės elastingos juostos (arba kempinės) elastingumas.

3, slėgio eilutė yra per anksti pradėti mažą versiją dėl svarbių priežasčių. Po pjovimo, kai judama platforma nusileidžia, nors popierius iš peilio linijos yra elastinga juosta (kempine), tačiau dėl to, kad elastinė juostos (kempinė) paprastai yra didesnė už peiliuko liniją nuo 2 iki 3 mm, šį kartą, jei Griebtuvo eilutė. Pradėkite judesį, nes dėl elastinės juostelės (kempinės) vis tiek paspausite popierių ant pjovimo grindų ir lengvai pjausite popierių dėl laisvos versijos. Šiuo momentu turėtų būti laisvas pertraukiamas mechanizmas ir pagrindinės ratų ašies movos įvorė, kad judančiąją platformą būtų galima sureguliuoti nuo viršutinės mirtinos taško žemyn nuo 7 iki 8 mm (gofruotas pjovimas, kai pjovimas turėtų būti nuo 10 iki 15 mm), slėgio eilė pradėjo judėti .