Įvadas iš trijų tipų pjovimo staklių

Šiandien Xiaobian su jumis į rinką bendro die-cutting mašina turi tris kategorijas: plokščias slėgio die-pjovimo staklės, plokšti mirti die-pjovimo staklės ir apvalios slėgio apvalios die-pjovimo staklės.

Kuris mes visi žinome, kad trijų tipų pjovimo staklės, kokios rūšies rinka yra platesnė? Tai yra plokščio slėgio pjovimo mašina plokščio slėgio pjaustymo mašina, palyginti su kita pjaustymo staklės, paprasta konstrukcija, lengva priežiūra, lengva eksploatacija, lengvai pakeičiama pjovimo įpjovimo plokštelė, tinkama skirtingam lakšto svėrimui, formavimas Pjovimo tikslumas ir Serijos privalumus, todėl ji turi platų rinkų spektrą.

Tačiau jos trūkumai taip pat yra akivaizdūs, pavyzdžiui, jam reikia daug darbo spaudimo, todėl darbo jėgos intensyvumas, mažas gamybos efektyvumas. Tai yra daugybė pritaikymų, tinkamų sulankstomoms kartoninėms dėžėms, kartoninėms dėžutėms, gofruotam dėžutui. \

Kitas mažos serijos su savimi ant plokščio slėgio aplink "Die" pjovimo staklės: plokščia pjovimo staklės daugiausia iš ankstyvojo Heidelbergo apvalaus slėgio spausdinimo mašinos nuo transformacijos, jos privalumai yra akivaizdūs: dėl savo darbo yra linija "Contact", mašina Pjovimas atliekamas tik mažu slėgiu, todėl mašinos apkrova yra palyginti stabilus.

Trūkumas yra tas, kad dėl to, kad pjaustymo staklės ir presavimo ritinėliai lengvai valcuojamos ir pasislenka, taikymo sritis yra gana siaura. Paprastai jis tinka griebimui iš kartono, kurio masė mažesnė nei 400 g / m2, ir yra ypač tinkama popieriaus pjaustymui ir aliuminio folijos dengimui. Popieriaus pjovimo procese reikia atkreipti dėmesį į popieriaus pluošto kryptį, apskritimas turėtų būti lygiagretus ritiniui ašine kryptimi, kitaip jis sukels rimtą popieriaus tempimo fenomeną.

Galutinė mažoji serija su savimi ant apvalaus slėgio, esančio aplink "Die" pjovimo staklės: "apvalus slėgis" pjovimo staklės yra nuolatinis būgno veikimas, todėl jo darbo našumas, palyginti su kita pjovimo mašina, yra didžiausias, ypač tinka masinei gamybai, tačiau jis Yra būtent dėl jo pjovimo greičio, dėl kurio kartais negalima garantuoti reikalingo pjovimo tikslumo. Tai tas pats kaip ir apskrito slėgio pjovimo staklės, linijinio kontakto principo naudojimas liejimo darbams užbaigti, todėl pjaustymo staklėje yra nedidelis slėgis, o slėgio pasiskirstymas yra vienodas, todėl mašinos apkrova yra palyginti stabilus.

Bet jo pjovimo staklės versija yra išlenktas į išlenktą paviršių, todėl plokštelėje ir plokštelėje dėl sudėtingesnių, techninių sunkumų yra gana didelis, plokštelės kaina yra palyginti didelė, apvalios slėgio apvalus pjovimo įrenginys reikalingas pjovimo staklės, nei plokščios "Die" -pjaunama 25% -100% didesnė kaina. Apvaliosios slėgio apvalios pjaustymo mašinos dažniausiai naudojamos gofruotų gaminių pjaustymui ir prekių ženklų internetiniam pjovimui, o dabartinė rinkos dalis yra labai maža.

Aukščiau aprašyta plokščio slėgio pjaustymo staklės, plokščio slėgio pjovimo staklės ir apvalaus slėgio apvalios pjovimo staklės. Trys pjovimo staklių tipai yra trumpas įvadas, tikintis padėti jums.