Kaip išspręsti problemą, Die pjovimo mašinos yra ne lygus popierius

Yra daugybė priežasčių, kodėl šiame dokumente nėra sklandus, daugiausia dėl popieriaus deformacijos, spausdintas paviršius yra per daug sklandžiai ar sukelia kitų mechaninio gedimo.

(1) knygoje nėra sklandus dėl deformacijos popieriaus

Die pjovimo procesas yra Spaudos būdas, popieriaus po kelių procesų lengva pagaminti ypač po aukštos temperatūros, deformacijos, pabaigos aukšto slėgio poliravimo. Po to, kai filmas yra daugiau rimtų deformacijų popieriaus, tada Feida dažnai negali būti lygaus popieriaus.

(2) iš spausdintas paviršius yra per daug sklandžiai, sukelia popieriaus nėra sklandus

Po plėvele dangos produktai, nes jos paviršius yra per daug sklandžiai, bet taip pat į popieriaus sukelia tam tikrų sunkumų. Pirmiau minėtų dviejų atvejų, patyrę operatoriai atlieka paruošiamąjį darbą prieš popierius, kaip antai: popierių, pridėti šiek tiek popieriaus popieriaus pleišto ar popierinių rankšluosčių ritinys išlaikyti popieriaus iš anksto, kai popierius iš anksto atlikti pusės, beldžiasi popieriaus darbo arba greitis, mirti pjovimo staklės sumažinti, paprastai pavyks išvengti šios problemos.

(3) mechaninio gedimo dėl mitybos sunkum

Feida įsiurbimo siurbimo neužtenka, iš popieriaus krūva ant plokštumos vieta yra netinkama, taisyklės nėra tikslūs ir kitų mechaninių priežasčių sukels procesas šėrimo popieriaus pasvirusiuose, dvigubai lapus, tuščias ir kitų klaidas. Kaip įprasta mirti pjovimo mašinos techninę priežiūrą ir mechaninių dalių koregavimo bus išvengta dėl mechaninio gedimo sukelia maitinti sunkumų.