Kaip veikia "Cold Press Machine"?

"Cold Press Machine", mes esame kasdieniniame gyvenime, darbas dažnai naudojamas, bet ne "hidrauliniame spaude" visi nežino, ar žinoti? Cold Press mašina veikia maždaug taškų forma: sraigto tipas, hidraulinis tipas. Bendrasis hidraulinis šaltasis presas Mašinos efektyvumas visais aspektais. Hidraulinė aušinimo mašina. Darbo triukšmas yra nedidelis, greitas pakėlimo greitis. Pagrindinės hidraulinės "Cold Press Machine" sistemos sudedamosios dalys: hidraulinė sistema, elektrinė valdymo sistema, slėgio plokštė ir kūno sudėtis.

Pagrindinė hidraulinės aušinimo mašinos mašina

Daugiausia: hidraulinė sistema, elektros valdymo sistema, slėgio plokštė ir kūno sudėtis.

Hidraulinė sistema: sudaryta iš cilindro, degalų bako, alyvos siurblio, alyvos siurblio variklio, valdymo vožtuvo bloko ir manometro. Talpykloje pripildyta alyva, kurią siurbiuoja alyvos siurblys, norint paleisti siurblio alyvą. Alyva išsiųsta į cilindrą, prijungiant vamzdelius, kad būtų atliktas cilindro darbas. Apsauginis vožtuvas gali presuoti ekstruzijos procese, kad susidarytų atgalinį slėgį, atlieka sklandų vaidmenį - elektromagnetinį rutulį. Vožtuvas naudojamas sistemos slėgiui palaikyti, o slėgio indikatoriui naudojamas slėgio indikatorius.

Elektrinė valdymo sistema: dažniausiai pagrindinė grandinė ir valdymo grandinė, grandinė, kurioje naudojami automatiniai jungikliai, saugikliai, AC kontaktorius ant presavimo variklio, solenoidinis vožtuvas, pvz., Perkrova, trumpasis jungimas, slėgio praradimas ir apsauga nuo nepakankamo įtampos.

Plokštelės balansavimo mechanizmas: daugiausia balanso kėlimo stovas, kėlimo mechanizmas, sukama velenė. Fiksuota sukimo guolių sudėtis, kairiajame ir dešiniajame dviem pusiausvyros staliukams, sumontuotai ant fiuzeliažo. Du sukamojo veleno galai yra tvirtinami kélimo mechanizmu. Abu rotacinio veleno galai yra su guoliais, kad būtų galima lanksčiai suktis sukamą veleną. Kai kėlimo plokštė pakeliama, kėlimo mechanizmas nebalansuoja stovo? Pasukite taip, kad slėgio plokštė kėlimo procese visada būtų subalansuota.

Plokštė: susideda iš viršutinės plokštelės ir apatinės plokštės. Viršutinė ir apatinė plokštės yra suvirinti profiliai ir plieninės plokštės, darbo plokštumos vidurio frezavimo staklės iš didelio frezavimo staklės, kad būtų užtikrinta sklandi ir sklandi darbo plokštuma. Viršutinė slėgio plokštė yra prijungta prie cilindro cilindro lazdele, o slėgio plokštės pakėlimas ir nuleidimas yra atliekamas cilindro pakėlimo ir nuleidimo. Pagal slėgio plokštę tiesiai suvirinama prie fiuzeliažo pagrindo. Užbaigti visą konstrukciją.

Fiuzeliažas: suvirintas plieno lakštais, kompaktiška konstrukcija, tvirta.