Die pjaustymo mašina turėtų atkreipti dėmesį ir išspręsti septynias pagrindines problemas

Pirma, įrangos dalių apdirbimo kokybė ir surinkimo tikslumas

Apribota techniniu lygiu namų mašinų gamybos, Die Cutting Machine, daugelio neapdorotų perdirbimo dalių. Pavyzdžiui, intermituojantis mechanizmas ir pagrindinė pavaros sistema bei grandinės tarp atitikimo ir gamybos tikslumas tiesiogiai veikia mašinos greitį, jei surinkimo tikslumas paveikė pjovimo tikslumą ir sukelia triukšmą. Kitas pavyzdys yra alkūninio baro slėgio mechanizmas, o kilnojamoji platforma tarpo nustatymui yra nepagrįsta, sukelia vibraciją, veikia greitį ir tikslumą.

Antra, tarpinių institucijų, grandinių ir maitinančių dantų

Sulenktos pjovimo staklės, kurios naudoja vienodą kameros mechanizmą, yra kameros forma, yra raktas. Tinklo sandarumas vidutinio sunkumo, pernelyg trumpas ar pernelyg silpnas, turės įtakos pjovimo tikslumui. Plokščiojo slėgio pjaustymo mašina popieriaus tiekimui dažniausiai būna tvirta, tačiau greitu judesiu vis dar lengva deformuotis, avarinė stabdymo inercija. Geras dantis labai kietas ir lengvas, kampas ir slėgis vidutinio dydžio.

Trečia, perdavimo sistema

Dabartinis mirties pavaros pagrindinis variklis yra varomas varikliu ir sliekiniu pavaromis. Kirminiai krumpliaračiai dažniausiai yra spiraliniai dantys, reikia pastebėti, kad kai kirmino ratas ir sliekinė pavarų dėžė yra apačioje, dantys ir dantys tarp atbulinės eigos dydžio yra tinkami. Lūžis yra per didelis, sliekinė pavara nėra lygi; Atatranka yra per maža, neleidžia tepimo srautui. Yra neracionalus slėgio kampas, kuris paveiks perdavimo lygumą.

Keturi pjaustymo būdai, pjovimo peilis ir guma

Šios trys yra pagrindinės pjovimo detalės, kurios tiesiogiai susijusios su pjovimo pjovimo kokybe. Plokštei reikia vienodo tankio, lengvo svorio, aukšto kietumo, gero lankstumo, lengvai apdorojimo, lygaus, stipraus, peilio linijos, įdėtos po stabilumo ir gali būti keičiamos keletą kartų. Peilio kraštas aštresnis, peilio aukštis ir didelis peilis lenkimas mažas. Guminės juostos kietumas turėtų būti vidutinio sunkumo, negali išspausti peilio krašto, taip pat negalima atsparumo nepakankamai.

Penkta, maitinimo greitis ir padėties nustatymo mechanizmas

Šiuo metu dažniausiai naudojamas metodas yra nuolatinis maitinimas, ty priekinis lapas ir užpakalinis popierius visada sutampa. Šis metodas yra sklandus, greitas, tačiau greitas popieriaus judėjimas dėl išankstinio reguliavimo padėties turi didelę įtaką, todėl popierius po jėgos užspaudimo ar atšokimo, dėl kurio padėtis yra uždrausta. Ideali pjovimo mašina turėtų užtikrinti, kad tuo pačiu metu pjovimo greitis būtų kuo mažesnis.

Šešios grandinės gidas

Vadovo geležinkelio vaidmuo nustatant ir kontroliuojant grandinę. Guolio bėgio storis turėtų būti tinkamas ir gali būti įdėtas į grandinę. Atstumas tarp viršutinio ir apatinio bėgių turi užtikrinti, kad grandinė per sklandų, per maža, kad padidintų perdavimo varža; Pernelyg didelė grandinė lengva įveikti. Geležinkelio kelio trajektorija ir grandinės ilgis taip pat turi tam tikrą įtaką mašinos veikimui.

Septynios, slėgio institucijos

Svarbiausias "Die" pjovimo mašinos įtaisas yra slėgio dengimo mechanizmas. Šiuo metu labiausiai paplitęs dvigubo alkūnės juostos mechanizmas, alkūnė sukasi vieną savaitę, todėl aktyvi platforma tampa du kartus, kad pasiektų didžiausią ribinę padėtį. Siekiant užtikrinti pjovimo kerėjimo kokybę, visa platforma turi būti priversta net esant slėgiui. Taigi viršutinės ir apatinės platformų darbinis paviršius turi būti lygiagretus. Jei dizainas yra nepagrįstas, jis sukeltų netolygų slėgį, tuščias važiavimas yra per didelis.