Die-pjovimo staklės pjovimo pjovimo metu!

Kai kurie klientai paprašė, kad Xiao Bianas praneštų, kad pjaustymo mašina yra sugedusi, bet nežinojo, kur yra problema, o vėliau, kai nedidelė gamintojų grupė apibūdino mažą pjovimo mašinos sutrikimą, Xiaobian girdėjo šiuos atvejus, kad žinotų, kokia forma yra. Pjovimo mašina miršta, kai sprogo linija , tada kokia pjovimo mašina miršta, kai sprogo linija? Paprastai apie produktą plokščiame slėgio pjovimo mašina pjausto pjovimas arba baigė lankstymas, įtraukimas į popieriaus įtrūkimą. Šis trūkumas dažnai įvyksta pjovimo mašinos kūne; kaip elgtis su tokiomis situacijomis? Pjovimo mašina Xiaobian pasakyti jums;

Pirma, popieriaus (plokštės) storis yra per didelis, trumpas atakos linija, šį kartą pasirinkimas liejimo pjovimo vielos aukščio turėtų būti pagrįstas.

Antra, plieno plokštė po popieriaus po sprogstamosios linijos, šį kartą turėtų būti plonasluoksniu popieriumi.

Trečia, pjovimo mašina slėgis yra per didelis, kai sprogimo linija, šį kartą turėtų būti sumažinti slėgį, kad atliekų pusėje tik skirtingi.

Ketvirta, užpakalinis pelėsis arba popieriaus galas per storas, užpakalinė siaura, sprogstama linija. Turėtumėte naudoti tinkamą storio įtempimo dugną, išstūmimo pločio vidurkį.

5, popierius traškus, mažas vandens kiekis, ypač aukšto temperatūros blizgusis popierius, supjaustoma sprogstamąja linija. Šiuo metu, prieš pirmąjį popieriaus drėgmę, gali būti naudojamas popieriui paduoti į prastą vandenį, pridėti jo vandens kiekį, kad būtų šiek tiek lankstus, o tada ir pjovimo staklės. Po pjovimo pjovimo, jei dėžutė, kai sprogo linija, kai kreivė prie vandens, siekiant sumažinti sprogimo linijos situaciją.

Šeši, spausdinkite didelės srities mėlyną ar juodą ir kitą tamsių spalvų lauką, supjaustytą po sprogiosios spalvos, sprogimo liniją. Spausdinant, įpilkite rašalo ar pridėkite rašalo priedų tamsiame rašte, kad padidintumėte rašalo sąramėjimą ant popieriaus, sumažintumėte sprogimo spalvą, sprogimo linijos išvaizdą.

Septyni, popieriaus miltelių kaupimąsi nutraukite sprogstamosios linijos lizde. Operatoriai turėtų nedelsdami pašalinti švarų popierių, nešvarumus ir pan.