Pjaustymo mašinos pjovimo greitis

Moderni mašinų gamybos pramonės plėtra, siekiant nuolat gerinti pjaustymo kokybę ir tikslumą, pagerinti gamybos efektyvumą, mažinti gamybos sąnaudas, didelis protingas ir automatinis pjaustymo funkcijos poreikis. CNC pjovimo staklių kūrimas turi atitikti šiuolaikinio mechaninio apdirbimo reikalavimus. Pjovimo mašina yra padalinta į liepsnos pjovimo mašiną, plazminį pjovimo staklį, lazerinį pjovimo staklį, vandens pjovimą ir kt. Lazerinis pjovimo staklės yra efektyviausias pjovimo tikslumas, o pjovimo storis paprastai mažas. Plovimo pjovimo staklės pjovimo greitis taip pat yra labai greitas, o pjovimo paviršius turi tam tikrą nuolydį. Liepsnos pjaustymo mašina skirta sunkiosios anglies plieno medžiagai. Lazerinis pjovimo staklės yra efektyviausias pjovimo tikslumas, o pjovimo storis paprastai yra mažas.

Taikymo sritis

Pjovimo staklės, naudojamos su metalo ir nemetalo pramonės šakomis, apskritai nemetalinių pramoninių taškų palyginimas yra kruopštus, pvz., Supjaustytas akmuo, akmens pjovimo staklės, vandens pjovimo staklės, pjūklai, pjaustytuvai ir plastikai, cheminio pluošto gaminiai su lazeriu pjovimo staklėmis, pjovimo mašina, pjovimo metalo medžiagos liepsnos pjaustymo mašina, plazminio pjovimo mašina, liepsnos pjaustymo mašina, pjovimo staklės viduje ir rankinis, dviejų rūšių didelis, rankinis, mažas sportinis automobilis, pusiau automatinis, grynas rankinis, su CNC , celiuliozės pjovimo staklės, pjovimo staklės, pjovimo staklės, pjovimo staklės, pjovimo staklės, pjovimo staklės, pjovimo staklės, pjovimo staklės ir kt.

kaina

Brangiausias lazerinis pjovimo staklės, taip pat aukštųjų technologijų tikslumas ir efektyviausias pjovimo įrenginys, vandens peilio pjovimo staklės, liepsnos pjovimo staklės, išlaidos yra palyginti mažos, plazminio pjovimo staklės naudojamos mažiausiomis sąnaudomis (už gabalą)

Viršutinėje tuščiavidurio stiklo gamybos linijoje arba siekiant pagerinti gamybos įvairovę, mes pasirinksime stiklo automatinį specialų pjoviklį, tačiau įsigyjame šiuos punktus:

I. pjovimo tikslumas

Paprastai statybinės medžiagos klasė turi būti ne didesnė kaip 0,5 mm; Tačiau automobilio reflektoriaus reikalavimas yra mažesnis kaip 0. Olmm. Mašinų gamintojai, norėdami tiksliai nustatyti, paprastai yra 0,2 mm pločio ar minuso, bet jis nemato produkto instrukcijų įvedimo, šviesa turi būti visiškai užpildyta, kai priimantysis bandymas pjaustomos programos tikslumą, siekiant išmatuoti tikrą pjovimo tikslumą produktų, paprastai mes turime dešimtį bandomojo paviršiaus. Bandydami galime visiškai suvokti pjovimo platformos plokštumą ir valdymo sistemos sinchronizavimą.

2. Pjovimo greitis

Kalbant apie pjovimo tikslumą, galime kalbėti apie greitį dėl trumpo pjovimo platformos, jo akis didžiausias greitis, sunku nustatyti, ar mes galime naudoti pjovimo mašinos servo pavarą, naudodamiesi programinės įrangos modeliavimo funkcija, kad patikrintumėte, ar variklio greitis pasiekia aukščiausią. Nejaukite pjovimo greičio, padidinkite greitį ir sumažinkite greitį. Ašis galima išbandyti atskirai ir vienu metu.

3. Automatinė rinkimo optimizavimo funkcija

Čia pjovimo staklės pabaigoje atsižvelgiama į apdorojimo sąnaudas ir darbo detalumo tūrį, dažniausiai nemažai išsilavinusius žmones nudžiūti, o tai reikalauja pjaustymo mašinos operacijos yra paprasta ir lengvai suprantama, nėra pernelyg sudėtinga, kitaip ten bus labai įperkamos mašinos negalėjo sau leisti nepatogiai situacijai. Geriausia, kad būtų išvengta defektų, nes vidaus stiklo pakeliamojo stiklo kartais yra trūkumų turinčių gaminių. Specialiųjų tipų pjovimo grafikos biblioteka turėtų būti vis labiau lanksti, turėtų sudaryti CAD schemą, kad galėtų dalyvauti maketuotėje.

4. Priežiūra yra patogu

I / 0 ir mechaniniai jutikliai ant signalo, kuriame nėra per daug, nereikalingo jungiklio ir žibinto, kiek įmanoma mažiau, nes vieną kartą arba mechaninis įrenginys neveikia, pjovimo staklę turės paveikti, komponento sugedimo tikimybė bus maža , mažiau laidų taip pat yra mažiau, lengva rasti kaltę ir pakeisti dalis, geriausia gali atkurti ekrane visus I / 0 signalo būseną. Priežiūros išlaidos yra svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti perkant mašiną.

5. Energijos taupymas

Tuo pačiu būdu, kad pjovimo dydžio reikalavimai gali būti užbaigti, energijos sunaudojimo pjaustymo galimybės gali suteikti daug naudos įmonėje. Viena - apsaugoti aplinką ir sutaupyti energijos. Antrasis - sutaupyti bendrovės kasdienes išlaidas.