Automatinis pjovimo staklių techninės priežiūros patarimai

Automatinis pjovimo staklės, kurioms naudojama lakštinė pataisa, yra tikslios padėties nustatymo sistema, siekiant užtikrinti, kad iš anksto nustatytų pagrindinių parametrų tikslumo tikslumas, reguliavimo tikslumo reguliavimas susijęs su įvairiais veiksniais, kai kurie operatoriai dažnai naudoja tik išankstinio patikrinimo sistema, šis metodas yra nestebintas. Nors išankstinio patikrinimo sistema gali išvengti popieriaus trūkumo, dantų eilės griebtuvo popierius, kurį sukelia nepatikimas popieriaus įbrėžimas ir kiti klausimai, tačiau, jei norite iš tikrųjų reguliuoti sistemos tikslumą per sistemą, zondo skersmuo turi būti sureguliuotas nuo maždaug 1 mm iki 0,1 mm. Iš pavojaus tikslumo, tai neįmanoma pasiekti. Todėl reikėtų atsižvelgti į slėgio ritinėlį, popieriaus laiką, šoninį reguliavimą ir kitus veiksnius, reguliavimo tikslumą prisitaikyti prie geriausios būklės.

Kai kuriam operatoriui labai svarbu išjungti šią aptikimo funkciją automatinei pjaustymo pjovimo staklėms, kurioms būdingas lakštas, o tai yra labai pavojinga, jei įjungiamas įprastas spaudimas. Paprastai nustatoma, o popieriaus aptikimas yra uždarytas, tada, kai paspaudimas Dekoratyvinio popieriaus drožlių departamentas, nedelsiant pervadins keletą popieriaus sluoksnių, sukelia automobilio avariją, didelę žalą įrangai, o avariją sunku spręsti.

Reguliarus tepalų pakeitimas, prekės ženklo vieno lapo automatinis pjovimo staklės gamyklos dokumentai yra labai griežti tepimo ciklų lentelėje, įvairios įrangos dalys reikalingos tepalų markės, modelio, ypač tepimo alyvos ciklo pakeitimo, yra išsamios. Apskritai, pagrindinės verslo įmonės pagal prekės ženklo reikalavimus, modelis pirkti tepalus, bet netyčia dėl reguliaraus tepalų pakeitimo. Ateinantys alyvos ciklo keitimo kursai, daugelis įrangos sutepimo valdymo personalo, žr. Alyvos iš degalų bako vis dar yra labai aiškus, atsižvelgiant į kainą, atsisakyti naujo tepalų plano pakeitimo, leisti įrangai tęsti.