Automatinis pjovimo mašina yra tokia sudėtinga įranga

Padidinus spausdinimo technologiją, mūsų gyvenime "Auto-feeding Die Cutting Machine" vaidina vis svarbesnį vaidmenį. Automatinio pjovimo mašina yra pagrindinė apdailos įrangos jėga, o spaustuvių pramonė ir toliau auga ir vystosi, Pjovimas Operacijų paklausa taip pat didėja, taigi reikia atkreipti d ÷ mesį į įrangos veikimą, laiku aptikti problemas ir išspręsti problemą. Tada automatinio maitinimo pjovimo staklės, veikiant kokia yra problema, turime atkreipti į tai ypatingą dėmesį?

Įrenginio eksploatavimo metu mes turime patikrinti, ar dalių sukimas laiku, jei nenormalus, reikia nedelsiant išjungti, kad patikrintumėte ir sureguliuotumėte nenormalus garsą ir tada gamybą.

Popierius yra daugiausia problema automatinio pjovimo mašinoje, prieš tai reikia patikrinti, ar popierius atitinka proceso reikalavimus, ar klaida yra leistiname diapazone.

Operatoriai turi būti profesionalūs, neveikiantis personalas nenaudoja įrangos, kad išvengtų nelaimingų atsitikimų.

Automatinio pjovimo pjovimo staklės tokia sudėtinga įranga, kurioje turi būti daug užtrauktukų, tokių kaip plieniniai varžtai, neužveržkite žodžių, sutrinsite susidėvėjusio ar kartono kraštą ir taip toliau; Peilio pelės laikiklis, jei ne griežtai užgesus.

Geležies plokštelės apčiuopiamos žymos dažnai reikalingos, norint patikrinti vietą, jei pašaliniai kūno sudedamosios dalys turėtų būti greitai pašalintos.

Reikia reguliariai įrengti tepimo alyvą įrangos veikimui, reguliariai tikrinti, ar laisvi varžtai, ar draudimo jungiklis yra jautrus.

Nuo 2002 m. Kinija tapo didžiausia pasaulyje staklių vartotoja. Kinijos staklių pramonės struktūra ir automatizavimo pramonės vystymasis ir toliau koreguoti, o technologijos pjaustymo mašina taip pat pagreitino darnaus vystymosi naujo kelio iki industrializacijos įgyvendinimą. Su staklių gamybos tikslumu ir efektyvumu, 2013 m. Kinijos CNC staklių rinkos perspektyvos taip pat yra nauji pokyčiai. Šiuo metu dauguma mūsų šalyje naudojamų staklių yra paprastos staklės. Paprastų staklių skaičius yra didžiulis ir pabrėžiamos saugumo problemos. Todėl saugumo problemos tampa pagrindine kliūtimi jos vystymuisi. Padidinti saugumo lygį, pagerinti mašinos saugumą, mažinti NC problemą, dažnai sužeisti personalą, nedidelis saugos lygis, gamybos efektyvumas nėra didelė problema. Užbaigę CNC staklės, galima žymiai pagerinti apdorojimo efektyvumą ir automatizavimą, pažangų laipsnį. Sumažinti operatoriaus sąlytį su pavojingomis dalimis; Operacinės sistemos ir operacinės sąsajos vis daugiau ir daugiau ergonominių reikalavimų, gali veiksmingai sumažinti operatoriaus klaidų skaičių, sumažinti avarijos sukeltą avariją.