Suvirinimo mašina

Die pjaustymo staklės yra plačiai naudojamos, darbinis principas nėra sudėtingas, pjaustymo technologija daugiausia yra pjovimo peilis, plieninis peilis, metalinis pelėsis, plieninė viela, per spaudą tam tikru slėgiu, į tam tikrą formą . Jei visa spausdinta medžiaga išspausdinta į vieną grafinį produktą, vadinamą "die-cutting"; Jei plastinės vielos naudojimas spausdintoje medžiagoje paliekamų ar lenkimo žymių pėdsakų pėdsakams vadinamas įtraukimu; Jei yin ir yang naudojami du šablonai, kaitinami iki tam tikros temperatūros, spausdinami ant spausdintos medžiagos paviršiaus, trimatis modelio ar šrifto, vadinamo degių, poveikis; Jei pagrindo medžiaga ant kito substrato vadinama pasta; Išskyrus likusią pradinės produkto dalį Atliekoms.

1. Tradiciniai lipdukų prekės ženklo spaudos gamybos įmonės. Gamyba į sunkius laikus, gamyba ir pardavimai mažėja kiekvienais metais. Priežastis ta, kad aukštųjų technologijų produkcija, viena iš didelio našumo rotacinių tipų prekių ženklų presų ir fleksografinių spaustuvinių gaminių, yra padidinta spausdinant ir netgi apskrito spaudimo pjovimo gamybos efektyvumas yra gerokai didesnis nei periodinis spausdinimas, "Die" -pjauti gamybos įrangą.

2. Apvalus slėgis apvalios vielos pjovimas bus didžiausia pakuotės produktų pakuotė, geriausias būdas mirti. Naudojamas fleksografinės spaudos gamybos linijoms, formos spaustuvėms, gofruotojo spausdinimo išpjovoms, pjaustymo pjovimo staklėms, rotoriniams lipdukams su prekės ženklu spausdintuvais, graviūrų pjovimo pjovimo gamybos linijomis, tokiomis kaip spausdinimo ir pakavimo įrangos sujungimas. Plintant spausdinimo technologijas, ypač apdirbimui skirtą apskritiminį pjovimo būgną, apvaliojo pjaustymo pjovimo ciklas bus platesnis, o tolesnio pjaustymo gamybos efektyvumas bus dar labiau patobulintas.

3. Sparčiai plėtojant spausdinimo ir pakavimo pramonę, įmonių mastas išsiplėtė. Automatinis išpjaustymo pjovimo staklių taikymas rinkoje toliau plėsis. Priešingai, pusiau automatinė plokščiųjų gręžimo mašinų pardavimo rinka bus dar labiau sumažinta, be to, dėl mažo našumo, operatoriaus darbo jėgos intensyvumo ir kitų priežasčių, saugumas yra menkas, linkęs į nelaimingus atsitikimus, susijusius su pagrindinės kelių priežasties trūkumais. Tačiau dėl Kinijos spausdinimo ir pakavimo pramonės masto, skirtumas tarp šio įrenginio dydžio turės tam tikrą rinką, vis dar bus svarbus vaidmuo.