Hidraulinė aušinimo presavimo mašina yra labai reikalinga darbe

Hidraulinė šaltojo presavimo mašina yra tokia mašina, kuri reikalinga kasdieniam darbui mašinoje. Tai suteikia pagrindą mūsų gamybiniams darbams ir pagreitina mūsų staklių pramonės plėtrą. Prieš naudodamiesi mašina, hidraulinė šaltojo presavimo mašina perskaitys instrukciją. Veikimas ir teisingas darbo metodas. Turime teisingai naudoti šią mašiną, kad suteiktume daugiau naudos.

Hidraulinė aušinimo mašina, daugiausia hidraulinė sistema, elektrinė valdymo sistema, slėgio plokštė ir kūno sudėtis. Hidraulinę sistemą sudaro cilindras, kuro bakas, alyvos siurblys, siurblio variklis, valdymo vožtuvo blokas ir manometras. Talpykloje pripildyta alyva, kurią siurbiuoja alyvos siurblys, norint paleisti siurblio alyvą. Alyva išsiųsta į cilindrą, prijungiant vamzdelius, kad būtų atliktas cilindro darbas. Apsauginis vožtuvas gali presuoti ekstruzijos procese, kad susidarytų atgalinį slėgį, atlieka sklandų vaidmenį - elektromagnetinį rutulį. Vožtuvas naudojamas sistemos slėgiui palaikyti, o slėgio indikatoriui naudojamas slėgio indikatorius. Elektros valdymo sistema daugiausia susideda iš pagrindinės grandinės ir valdymo grandinės, grandinė priima automatinį jungiklį, saugiklį ir kintamosios srovės kontaktorių, kad veiktų perkrova, trumpasis jungimas, depresinis slėgis ir apsauga nuo nepakankamo įtampos spaudai Variklis ir elektromagnetinis vožtuvas. Plokščio balansavimo mechanizmas daugiausia sudarytas iš subalansuoto keltuvo, kėlimo mechanizmo, sukimosi veleno. Fiksuota sukimo guolių sudėtis, kairiajame ir dešiniajame dviem pusiausvyros staliukams, sumontuotai ant fiuzeliažo. Du sukamojo veleno galai yra tvirtinami kélimo mechanizmu. Abu rotacinio veleno galai yra su guoliais, kad būtų galima lanksčiai suktis sukamą veleną. Kai kėlimo plokštė pakeliama, kėlimo mechanizmas nebalansuoja stovo? Pasukite taip, kad slėgio plokštė kėlimo procese visada būtų subalansuota. Plokštė susideda iš viršutinės plokštės ir apatinės plokštės. Viršutinės ir apatinės spaudos plokštės pagamintos iš suvirintų profilių ir plieninių plokščių. Darbinis plokštumas baigiamas stambiomis juostiniu frezavimo staklėmis, siekiant užtikrinti, kad apdirbimo plokštuma būtų lygi ir tolygi. Viršutinė plokštė yra prijungta prie cilindro cilindro lazdele ir slėgio plokštės pakėlimas ir nuleidimas yra atliekamas cilindro pakėlimu. Pagal slėgio plokštę tiesiai suvirinama prie fiuzeliažo pagrindo. Užbaigti visą konstrukciją. Fiuzeligas pagamintas iš suvirinto plieno, kompaktiškos konstrukcijos, gero stiprumo.

Hidraulinė aušinimo presavimo mašina daugiausia sudaryta iš hidraulinių sistemų, elektrinių valdymo sistemų, plokštelių ir fiuzeliažo. Naudojimo pradžioje mes turime patikrinti savo saugos sąlygas, kad užtikrintume mūsų kasdienės gamybos saugumą, geresnę mūsų sunkiosios pramonės plėtrą. Visi saugos apsaugos elementai negali būti pašalinami ar atidaromi, kai mašina važiuoja. Operacijoje užtikrinama, kad darbinė plokštuma sklandžiai ir pan.