Kokius Die pjovimo staklės avalynė Industries

Kaip viena iš pirmaujančių batų mirti pjovimo mašina dizaineris ir gamintojas, Shuoying mašinos turi sukurti tris modelius Shoes Industry:

1.Mosto rankos pjovimo mašina:

13066.png13070.png13075.png

Ši pjovimo mašina natūra yra plačiai naudojamas daugelyje batų factories.The sūpynės spindulio pjovimo spauda taip pat vadinamas sūpynės rankos pjovimo paspauskite kurios turi sūpynės spindulį arba sūpynės head.Just gabalai figūras iš batų medžiagą naudojant aštrų metalo gabalas die.

2.Travelling galvos pjovimo mašina:

13515.png

Keliaujantis vadovas pjovimo staklės tinka pjauti vieną sluoksnį arba kelis sluoksnius avalynė medžiagos, ypatingas tinka pjovimo pločio ir ritininis medžiagas. Be to, jis ypač tinka pjovimo dalis, kurios reikalauja mažų miršta, reguliariai pjauti ir partijos gamybą.

3.Plane pjovimo mašina:

Lėktuvas pjovimo staklės su dideliais pjovimo lovos .Fast, rami, lengva valdyti
Tai saugumas darbuotojų dviejų rankų veikimo switch.Most Azijos tokių pat klientų kaip naudoti lėktuvo pjovimo mašina batų gamyboje.

14144.png

Oda Prekės priėmimo procesas

Odos gaminiai yra naudojamas kaip piniginė, kortelių maišą, piniginės, patikrinkite aplankus, pagrindinių bylų, kortelių turėtojams, rankinių ir kitų mažų odos gaminių.

1.Die Cut oda formos pjovimo die.There neturi mirti pjovimo paspauskite odai anksčiau, Darbuotojas reikia sumažinti odos su tools.Now odos Clicker paspauskite gamina mums gali mirti sumažinti odos labai lengvai ir ji bus daug greičiau nei odos tools.The išjungimo oda yra aukštos kokybės.
2.Leather ir odos atgal gydymas, alyvuotas odos su priežiūros vėl, kaip ilgai, kaip įprasta odos valyti.
3.Bonding, klijavimui arba laikinas odos dviguba jungtimi.
4.Drilling, klijavimui pozicija pirmojo tiek reikalauja siūlai Punch. (Tokie kaip piniginės, piniginės ir kitų konstrukcijų)
5.Stitching, siuvimo su adata ir siūlai pirmyn ir atgal.
6.Trimming, siuvimo kraštas po savo pirmojo čekio, kad pakeitimus, siekiant užtikrinti nuoseklų kraštą.
7.Edge, ant krašto korekcijos tvarkingai nudažyti odą, o aliejuje.