Ką reikia Įdiekite Die pjovimo staklės

Ką jums reikia, kai įdiegti mirti pjovimo mašiną?

1.First turi rūpintis skaityti vadovą instrukcija Prieš diegdami ir naudodami mirti pjovimo machine.Note: Prieš joks darbas ar techninės priežiūros operacijas, mašina turi būti atjungta nuo pagrindinio elektros linija.

2.TRANSPORT IR HANDLING.:the mašina yra pateikta ant padėklo ir padengtas apsaugine plastikinės plėvelės, arba atviroje arba uždaroje medinio korpuso arba narvo. Plastikinės plėvelės tik apsaugo mašiną nuo drėgmės ir dulkių transportavimo metu; ji negali apsaugoti mašiną nuo beldžiasi metu tvarkymo operacijas. Spaudoje varžtais prie padėklo arba narvo pagrindo trimis taškais.

3.Machine Patikrinimai: Siekiant patikrinti bet kokią žalą, mašina gali patyrė transportavimo metu, kontroliuoti spaudos komandas būklę (bent iš išorės) ir patikrinkite, ar nėra alyvos nutekėjimo.

Prieš prijungdami prietaisą prie pagrindinės linijos, patikrinkite, ar įtampa yra tokia pati, kaip mašinos, pažymėtos ant pridedamo prie elektros dėžutės plokštės. Jei įtampa arba dažnis skiriasi nuo pagrindinės linijos, kreipkitės patarimo į gamintoją ar pardavimo agentas.

4.Take priežiūros patikrinti, kad medžiaga interjero būti sumažinti sudėtyje nėra metalo sulieti ar panaši, kuris bus ne tik sugadinti miršta, bet taip pat gali sukelti smurtinį Splinter plaukioja.