Perkant Batų Mašinos: Įsiminti penkis taškus

Yra daug bateliai mašinos, kaip įsigyti šiuos reikalingus produktus nėra lengva užduotis. Kartais pardavimų personalas ir klientai akis į akį bendravimo neišvengiamai gaminti labai įtartinas iliuzija, šie 5 taškai pirkime tikiuosi padėjėjo batų fabrikai pasirinkti tinkamą batų mašinos.
1.Brand: Bet prekybininkai bus sutelkti dėmesį į savo prekės ženklą! Gamintojas yra verslo savininkams ir komandos dvasia simbolis. Gamintojas už kokybės, įrenginių, services.Such kaip "Shuoying" markės serijos bateliai mirti pjovimo machine.Many žinomų batai prekės norite naudoti shuoying bateliai mirti pjovimo mašiną už savo produkcijos.
2.Functions: nuo kalbėjimo išvaizdos, dauguma batų mašinos gamybos įmonė produkto išvaizda yra panašios, tačiau yra skirtumas tarp tikrosios funkcijos, kuri reikalauja atidžiau išanalizuoti. Dažnai sukelia įvairių funkcijų jūsų produktas negali būti tvarkomi, ar gali tvarkyti tik vieną produktą, universalumas yra ne stiprus, o kai kurie turės įtakos produkto kokybei, taip pat linkę švaistyti, todėl shuoying rodo, kad geriausias būdas pritraukti jūsų pačių mėginių jį išbandyti.
3.Quality variantas: Tai situacija yra gana specializuota klientams, paprastai mechaniškai dalių gamintojo vidaus kokybės kontrolės ir surinkimo procesas gali užtikrinti normalų (išskyrus dėvėti dalių), pirktos dalys gali būti skirtingos, jei gamintojai yra ne tas pats, kokybė priedus, ji yra linkusi kokybės problemų. Priedų nuo kokybės lygio konfigūracija yra pagrindinė priežastis, dėl tiesioginio rezultato kokybės problema. Trumpą laiką negali rasti jokių problemų, tačiau ilgą laiką šiek tiek iškyla problema. Taigi, atsižvelgiant į batų mašina pirkimo tuo pačiu metu norite nuodugniai viduje pažvelgti į vidų įsigytų dalių konfigūraciją. Geriausias būdas atkreipti dėmesį į sistemingą, bendros būsto mašinų dalys yra prekės ženklas, kilmės ir kitų akivaizdžių požymių, todėl reikia atkreipti dėmesį, kai įsigyti tinkamą batai technika.
4.Price: kaina yra išsamus visų veiksnių aukščiau, apskritai, gamintojai apskaičiuotas išlaidas. Pelno o jie manytų klientų interesus, kai naujų produktų išeis didelės kainos yra understandable.The klientas gali atkreipti dėmesį į kainą, bet svarbiausia, kad kokybė, funkcijos ir paslaugų.
5.Others: Likusi kai detales, pavyzdžiui, galią ir našumą, išvaizda ir tt, taip pat jų tikroji situacija reikalauja tam tikrų specialių reikalavimų. Tada pažvelgti paslaugos situacija po pardavimo, pagrindinis galės pirkti pageidautinas produktus