Pjovimo staklės Padidinimo plėtra

(0.1mm ~ 0.3mm); pjovimas be mechaninio įtempimo, pjovimo staklės be šlyties įtrūkimo; didelio tikslumo apdirbimas (pjovimas), pjovimo kraštas yra mažas, plyšys yra siauras (0.1mm ~ 0.3mm), negali būti sugadintas, nepažeisti medžiagos paviršiaus; NC programavimas, gali būti tvarkomas savavališkai, galite formuoti didelį viso lentos pjaustymą, nereikia atidaryti pelėsiai, ekonomišką ir taupant laiką, pjovimo staklės lazeriu gali sumažinti daugybę metalinių medžiagų, nerūdijančio plieno, anglies plieno, lydinio plieno, geležis, varis, aliuminis ir kitos metalinės medžiagos.

Lazeriniai pjovimo įrenginiai paprastai naudojami pastato tipo, konsolės, apverstos sijos viduryje. Bet su lazeriu apdorojimo paraiškas didelės spartos, pjovimo staklės didelės spartos, aukšto stabilumo plėtros reikalavimus ir kontrolės technologijų plėtrą, portalas struktūra su savo unikalių struktūrinių pranašumų tapti pasaulio pagrindinius modelius, bet ir daug gerai žinomų prekės ženklo lazerinis pjovimo įrenginys Gamintojo naudojama konstrukcijos rūšis.

Pluošto lazerio pjaustymo įranga metalinių plokščių pjovimo programose, palyginti su tradiciniu CO2 lazeriniu pjovimo įrenginiu, pokytis yra ne optinio kelio, pjovimo staklės pjovimo galvutė, pagalbinė dujos. Lazeris gali būti perduodamas tiesiai į pjovimo galvutę per optinį pluoštą, optinis kelias yra stabilus ir patikimas, kad būtų užtikrintas viso rėmo pjovimo nuoseklumas, o mašina nereikalinga už optinio kelio, kad apsaugotų dujas, nebus įrengtas oro kompresorius ir kita apdorojimo sistema; Lazerį į pjovimo galvutę po kolimacijos, fokusavimas paprastai gali būti sukonfigūruotas židinio nuotolio 125 mm arba 200 mm fokusavimo veidrodžiu, fokusavimo objektyvas ir antgalis turi būti su apsauginiais lęšiais, kad būtų užkirstas kelias dėmesiui nuo užteršimo; Pjovimo staklės Lazeriai turi gerą fokusavimo efektyvumą, trumpą fokusavimą, siaurą pjovimo plotį (iki 0,1 mm), didesnį greitį, tinkantį greitai pjauti ploną plokštę.

CNC staklės, dažniausiai naudojamos keliose linijinio veleno varomųjų rutulinių varžtų, stovo ir krumpliaračių, linijinio variklio. Rutulinis sraigtas paprastai naudojamas mažo greičio mažo greičio CNC staklėse; krumpliastiebiai yra plačiai naudojami norint pasiekti didelį greitį, dideles keliones; linijinis variklis, naudojamas dideliu greičiu, pjovimo staklės dideliu pagreičiu, ypatinga CNC staklių struktūra. Be to, stovas ir krumpliaračiai yra suskirstyti į dviejų rūšių tiesius ir spiralinius dantis. Sraigtiniai dantys, palyginti su tiesiais dantimis, didesni plotai, pavara ir stovo pavara bus stabilesni.

Lazerinio pjovimo staklės tipo pastato konstrukcija turi dvi judesio formas, viena - perkelti pastato judėjimą, bet stalas fiksuotas, antrasis - pastatytas portalas ir stalas judėti. Didelio formato, didelės spartos ir didelio našumo lazerinio pjovimo staklės, dažniausiai naudojant pirmąją formą, pjovimo mašina, nes stalas su ruošinio judėjimu netinka greitam ir storam pjovimui. Dvišalis diskas užtikrina, kad spindulys yra subalansuotas ir spindulys veikia sinchroniškai. Ir kai kurie lazerinio pjovimo staklės gamintojai, naudodami vienpusį pavarų dėžę, servo variklį, sumontuotą pastato sijos viename gale, pjovimo mašina ir tada per ilgą ašį, nuvažiuos į kitą galą, kad pasiektų dvigubą pavarų dėžę, vieną servo variklį. Vienpusis diskas padaro sijas abiejuose jėgos asimetrijos galuose, daro įtaką sinchronizavimo tikslumui, sumažina dinaminį mechanizmo veikimą