Plastikinė svirties pjovimo mašina

Plastikinė svirties pjovimo mašina
Informacija apie

NAUDOJIMAS IR FUNKCIJOS

Jis tinka pjaustytuvui pjaustyti visokius vienos arba daugiasluoksnės odos, plastiko, kartono, audinio ir kitų nedidelių ploto nemetalinių medžiagų. Tai ideali pjaustymo įranga, skirta avalynės gamybai, maišeliui ir lagaminui, drabužiams, automobiliams, meno reikmenims, pakavimui, elektroninėms ir kitoms pramonės šakoms.

1. Dviejų pjovimo režimų pasirinkimas: (I) mažas slėgis (P) be staigių reguliavimą; (Ⅱ) Nereikia nustatyti pjovimo dugno aukščio dėl intelektualiojo slėgio (T) grįžtamojo ryšio naudojimo, pjovimo gylio aukštis neturi įtakos pjovimo gyliui ir kiekvienas pjovimo taškas gali gauti idealų pjovimo rezultatą.

2. Stulpelyje yra įmontuota savaiminio tepimo sistema su dviguba alyvos kontūro statine slėgio pagalba, kuri leidžia operatoriui dirbti lengviau ir laisvai.

3. Pagrindinės dalys, naudojančios aukštos patikimos kokybės importuotas dalis, kurių triukšmas yra žemas, didelis efektyvumas ir taupymas.

4. Naudojant abi rankas, užtikrinamas aukštas operatorių saugumas.

Maks. Pjaustymo mašina

270KN

Insulto reguliavimo diapazonas

0-100 mm

Diapazonas tarp darbo stalų

45-145 mm

Sūpynės rankos dydis

500 * 500 mm

Apatinio darbo stalo dydis

1000 * 500mm

Variklio galia

1,5 kW

Bendras matmuo

1000 * 1000 * 1400mm

Bendras svoris

980 kg


Tarp tokių garsių plastikinių sūkių pjovimo staklių gamintojų "Shuoying Precision Machinery" yra konkurencinga plastikinė sūpynių pjovimo staklių auksinė tiekėja Kinijoje. Galite gauti CE sertifikuotus produktus iš mūsų.
Tyrimo