Korko jogos dėklo pjaustymo mašina

Korko jogos dėklo pjaustymo mašina
Informacija apie

NAUDOJIMAS IR CHARAKTERISTIKOS:
1. Mašina plačiai naudojama nestandartinių medžiagų pjovimui įvairiose pramonės šakose. Pavyzdžiui, odos, gumos, plastiko, plastiko pakavimo, tekstilės ir cheminio pluošto ir tt
2. Prijunkite dvigubą alyvos cilindrą, tikslų dvigubą alkūninį jungiamąjį mechanizmą, kuris užtikrina, kad pjovimo gylis kiekvienoje pjovimo padėtyje yra toks pat.
3. Naudojant specialų nustatymo mechanizmą, turinčią pjovimo pjovimo ir pjovimo gylio nustatymą, važiavimo reguliavimas yra paprastas ir tikslus.
4. Presavimo plokštės pjovimas atlieka lėtą pjovimą, kai jis kontaktuoja su pjovimo staklėmis, todėl gali būti, kad tarp viršutinio sluoksnio ir apatinio pjaustytų medžiagų sluoksnio nėra dydžio paklaidos.
5. Centrinė alyvos tiekimo automatinė tepimo sistema užtikrina mašinos tikslumą ir pratęsia mašinos eksploatavimo laiką.
6. Operacija yra taupus darbui ir paprastas, nedideli veikimo sutrikimai, didelė pjovimo galia ir didelis pjovimo greitis.
7. Operacija dviem rankomis užtikrina aukštą saugumą.

 

TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS


Didžiausia pjovimo jėga

200 tonų

Insulto reguliavimo diapazonas

0-160 mm

Diapazonas tarp darbo stalų

50-210 mm

Viršutinės presavimo plokštės dydis

1600 * 1100 mm

Apatinio darbo stalo dydis

1600 * 1120 mm

Pagrindinė variklio galia

11kW

Elektros tiekimo įtampa

kaip neprivaloma

Važiavimo tipas

hidraulinis

Hidraulinis tepalas

46 # arba 68 #

Mašinos spalva

kaip reikalaujama

4.jpg

2.jpg

MŪSŲ KOMPANIJA

Jiangsu Shuoying Precision Machinery Co Ltd specializuojasi priėmimo hidraulinės pjovimo staklės, mirti pjovimo staklės, šalto spaudimo mašina, didelės spartos pjaustymo staklės, multi-pjūklų pjovimo staklės, įspaudimo mašina ir tokios kitos tikslumo mašinos ir bendrosios mašinos. Mūsų kompanija užima 14000m2 ploto, kaip didelė įmonė šioje pramonėje, turime galingą techninę jėgą, pilną gamybos įrangą, gražią aplinką ir patogią transportavimo būklę. Mūsų kompanija yra Jiangsu provincijos Yancheng City Dagang pramonės zonoje, o šis miestas vadinamas "China Shoe Machinery City", priklausančiu "National Spark Technology" koncentracijos zonai.

Sveiki atvykę į mūsų įmonę!


Tarp žinomų kamštinės jogos kilimėlių pjovimo mašinų gamintojai, Shuoying Precision Machinery yra konkurencinga kamštinės joga padėkliukas, kurios išleidžia pjovimo staklės auksinį tiekėją Kinijoje. Galite gauti CE sertifikuotus produktus iš mūsų.
Tyrimo