Pilna automatinė grindų medžiagų pjovimo mašina

Pilna automatinė grindų medžiagų pjovimo mašina
Informacija apie

NAUDOJIMAS IR CHARAKTERISTIKA:
Ši mašina plačiai naudojama pjaustyti įvairias nemetalines medžiagas tokiose srityse kaip odos, plastiko, plastiko pakavimas, audiniai, putplasčiai, kilimai, grindys ir tt.
1. Dvigubo alyvos cilindro mechanizmas, tikslus keturių kolonų kreipiamasis ir automatinis balansuojamas dvigubas sujungimo strypas gali pasiekti aukšto našumo pjovimo jėgą ir garantuoti tą patį kiekvienos padėties pjovimo gylį.
2. Naudokite PLC kompiuterio jutiklinį ekraną, kad valdytumėte procedūras, servo variklio valdiklio perdavimo sistemą, užtikrintumėte tiekimo tikslų intervalą ir stabilų bėgimo greitį.
3. Būtina iškirpti medžiagą, tiekiant ir ištuštinant visas konvejerio juostas, ir realizuoti konvejerio juostą tiesiai ant medžiagos.
4. Specialus nustatymo mechanizmas užtikrina, kad važiavimo reguliavimas yra paprastas ir tikslus kartu su freza ir pjovimo gyliu.
5. Kai pjaustymo lenta nuspaudžiama žemyn, kad pasiektų pjoviklį, ji automatiškai ir lėtai pjaunama, kad nebūtų didesnio dydžio paklaidos tarp viršutinio sluoksnio ir apatinio sluoksnio pjaustytų medžiagų.
6. Centrinė alyvos tiekimo automatinė tepimo sistema užtikrina mašinos eksploatavimo laiką ir tikslumą.
7. Speciali specifikacija gali būti užsakymas, patenkinimas įvairių klientų poreikius

Mašinos šou
Mes esame skirtingi nuo kitų: kokybiškos mašinos yra iš geros kokybės dalių.

Geriausia paslauga:
1.Mes turime profesionalų komandą, skirtą įvairaus tipo rulono formavimo mašinas mūsų klientams, nuo projektavimo, apdorojimo, surinkimo, derinimo, pristatymo.
2. Galite siųsti savo vyrus į mūsų gamyklą. Mes išmokysime juos valdyti be mokymų.
3. Iš tikrųjų yra dar vienas pigus ir paprastas būdas pasirinkti. Kiekviena mašina palieka mūsų gamyklą su viena eksploatacijos vadovo knyga. Pirmiausia jūs galite perskaityti manaulą ir susipažinti su mašina. Tada mes galime gauti vaizdo skambutį ir mokyti jus prisijungti, kaip valdyti mašiną.
4. Priklausomai nuo aukščiau pateikto mokymo kurso, mes taip pat suteikiame 1 metų garantiją visai lengvai atsilaisvintai mašinos daliai nemokamai ir visam gyvenimui teikiamoms techninės priežiūros paslaugoms.

5.jpg

Jei su mašina kilo kokių nors problemų, mes vienu metu pateiksime sprendimą.
Tikimės, kad netrukus ateityje galėtume sukurti abipusiškai naudingus verslo santykius!


Tarp žinomų visiškai automatinių grindų medžiagų pjovimo mašinų gamintojai Shuoying Precision Machinery yra konkurencinga visiškai automatinė grindų medžiagų pjovimo mašina auksinė tiekėja Kinijoje. Galite gauti CE sertifikuotus produktus iš mūsų.
Tyrimo