Konvejerio juostos automatinio maitinimo plokštumos pjaustymas

Konvejerio juostos automatinio maitinimo plokštumos pjaustymas
Informacija apie

Ši mašina yra plačiai naudojama pjaustyti įvairias nemetalines medžiagas, sukuriant pjaustytuvą, tokį kaip: Oda, plastikas, plastikinė pakuotė, audiniai, putplasčiai, kilimai, grindys ir tt Mūsų gamykla yra sertifikuojama pagal CE, ISO ir SGS.
1. Dvigubo alyvos cilindro mechanizmas, tikslus keturių kolonų kreipiamasis ir automatinis balansuojamas dvigubas sujungimo strypas gali pasiekti aukšto našumo pjovimo jėgą ir garantuoti tą patį kiekvienos padėties pjovimo gylį.
2. Naudokite PLC kompiuterio jutiklinį ekraną, kad valdytumėte procedūras, servo variklio valdiklio perdavimo sistemą, užtikrintumėte tiekimo tikslų intervalą ir stabilų bėgimo greitį.
3. Maitinimas ir išpylimas, kuriuos reikia iškirpti į konvejerio juostą ir realizuoti konvejerio juostą tiesiai ant medžiagos.
4. Specialus nustatymo mechanizmas užtikrina, kad važiavimo reguliavimas yra paprastas ir tikslus kartu su freza ir pjovimo gyliu.
5. Kai pjaustymo lenta nuleidžiama iki pjaustyklės, ji gali pjauti medžiagą automatiškai ir lėtai. Tai užtikrina, kad tarp viršutinio sluoksnio ir žemiausio medžiagos sluoksnio nėra dydžio paklaidos.
6. Centrinė alyvos tiekimo automatinė tepimo sistema užtikrina mašinos eksploatavimo laiką ir tikslumą.
7. Speciali specifikacija gali būti užsakymas, patenkinimas įvairių klientų poreikius.

Didžiausia pjovimo jėga

1000kN

Kelionės reguliavimo diapazonas

0- 130mm

Diapazonas tarp darbo stalų

60-90 mm

Viršutinės presavimo plokštės dydis

1600 x 980 mm

Apatinio darbo stalo dydis

1600 x 1000 mm

Variklio galia

11kW

Dažnis, įtampos fazė

vienvietis arba trifazis 220 / 380V

Grynas svoris

5800kgs

Bendras svoris

5850 kg

Matmenys

3850 × 2400 × 1850 mm


2.png

3.png

4.png

Tarp tokių žymių konvejerių juostos automatinio maitinimo plokštumų pjovimo presų gamintojai Shuoying Precision Machines yra konkurencinga konvejerio juostos automatinio maitinimo plokštumų pjovimo mašina. Galite gauti CE sertifikuotus produktus iš mūsų.
Tyrimo