Automatinė lizdinės plokštelės pjaustymo mašina

Automatinė lizdinės plokštelės pjaustymo mašina
Informacija apie

Automatinė lizdinės plokštelės pjaustymo mašina

Naudojimas ir charakteristikos  
1.Tai dažniausiai naudojama plytelių, dirbtinių odų, plastikų, guminių, nailono, kartono, laminuotų medžiagų, putų ir įvairių sintetinių medžiagų pjaustymui.
2. PLC valdymo sistema garantuoja lengvą eksploatavimą ir masinę gamybą.
3. Darbo taupymas: automatinis pjovimo staklės, skirtos PP lizdinėse plokštelėse, naudojimui reikalingas tik du darbuotojai.
4. Mažas variklis, mažas alyvos siurblys, elektra ir alyvos taupymas. Mašina turi tepimo sistemą, kuri sumažina susidėvėjimą ir pratęsia tarnavimo laiką.
5. 24V mažos galios specialioji valdymo sistema.
6. Apatinė takto riba valdoma labai tiksliai, todėl galima gaminti aukštos kokybės produktus.
7. Produktai su skirtingais aukščiais gali būti pagaminti tuo pačiu metu.
8. Pagal užsakymą galima įsigyti specialių specifikacijų.

 

Privalumai mašinoje   
1. Dvigubas jungiamosios alyvos balansas ir hidraulinis pavaras. Visose judančiose dalyse yra automatinė tepimo sistema, prailginama mašinos eksploatavimo trukmė ir padidinama pjovimo tikslumas.
2. Viršutinė presavimo panelė greitai nusileidžia ir kai ji yra netoli pjovimo formos, ji sulėtės automatiškai. Taigi, viršutinė ir apatinė medžiagų pusės vargu ar gali būti nevienodo dydžio.
3. Specialiai suprojektuota mašininė konstrukcija padeda išvengti alyvos nutekėjimo.
4. Smagračio energijos saugojimo technologija padeda pasiekti aukšto slėgio pjovimą, taupant energiją. Alyvos temperatūra neaugs.
5. Sukimosi nustatymo mechanizmas gali lengvai ir tiksliai nustatyti pjovimo aukštį pagal skirtingas pjovimo formas.
6. Pagrindiniai sandarinimo elementai yra pagaminti Vokietijoje. Pagrindinės hidraulinės dalys ir elektros prietaisai yra importuojami ir turi ilgą tarnavimo laiką.
7. Po aukšto dažnio gesinimo, cilindrinio strypo apkabos paviršius bus kruopščiai chromuotas, pratęsiant mašinos eksploatavimo laiką.
8. Hidraulinė sistema priima automatinį alyvos papildymo greitį didinantį cilindrą. Darbuojant jis greitai sumažėja, o hidraulinis siurblys yra iškraunamas. Jis gamina mažiau šilumos ir ilgą laiką gali dirbti nuolat.

 

Mašinų nuotraukos

9.jpg

10.jpg

Tarp žinomų automatinių lizdinių pjovimo mašinų gamintojų "Shuoying Precision Machinery" yra konkurencinga automatinė lizdinių plokščių pjaustymo mašina auksinė tiekėja Kinijoje. Galite gauti CE sertifikuotus produktus iš mūsų.
Tyrimo