Automatinis šėrimas iš kraujotakos konvejerio juostos mirti pjovimo staklės

Automatinis šėrimas iš kraujotakos konvejerio juostos mirti pjovimo staklės
Informacija apie

Tarp tų žinomų automatinio šėrimo kraujotakos konvejerio diržas mirti pjovimo mašinų gamintojai, Shuoying Tikslioji mašinos yra yra konkurencingas auto kūdikį iš kraujotakos konvejerio diržas mirti pjovimo mašina aukso tiekėjas Kinijoje. CE sertifikuota produktų galite gauti iš mūsų.

Automatinis šėrimas iš kraujotakos konvejerio diržas die pjovimo mašinos
Modelis: SY-3/200

NAUDOJIMO IR FUNKCIJOS
Tai tiesiogiai pjauna vieno arba kelių sluoksnį, odos, gumos, veltinio, audinys, Nailonas, tekstilė, kiliminė danga, valymo priemonės ir kitos medžiagos iš pjovimo mirti ant konvejerio juostos automatinio šėrimo ir dideles partijas gamybos ir nuolat pjovimo.
1. PLC jutiklinio ekrano programą kontrolės, jis yra dviejų rūšių pjovimo mirti nustatymo režimas (Automatinis ir rankinis) pasirinkti pjovimo.
2. speciali PU apskrito konvejerio juostos su nugaros gumos tipo automatinio šėrimo & nuolat pjovimo mechanizmas, ji gali padidinti pjovimo efektyvumą.
3. vadovo žuvų perkėlimo į varžas reguliatorių keturių stulpelių, kurie gali veiksmingai kontroliuoti pjovimo gylis.
4. dvigubas aliejaus cylinders、precision keturių stulpelių automatinio balansavimo nuorodą struktūrą, kuri gali garantuoti vienodą pjovimo gylis kiekvieną pjovimo vietą.
5. kai viršutinė pjaustymo lenta lašai žemyn ir paliečia pjovimo mirti, jis automatiškai gali sulėtinti, pjaustymo, kad pjovimo medžiagos dydis klaidos tarp viršutinių ir apatinių sluoksnių.
6. įrengta centrinė naftos tiekimo Automatinis tepimo sistema, užtikrinti darbo tikslumo ir prailgina eksploatavimo laiką mašina.
7. kai pjovimo, naudojant saugos grotelės užtikrina didelį saugumą operatorių.

TECHNINIAI PARAMETRAI

Didž. pjovimo jėga

2000kN

Pjovimo greitis

0,08 m/s

Tiekimo greitis

0.10-0.50m/s

Insulto reguliavimo intervalas

0-160mm

Svyruoja tarp darbo stalai

50 – 210mm

Dydžio viršutinė pjaustymo lenta

1600 x 1100 mm

Dydis mažesnis lakštu

1600 x 1120 mm

Variklio galia

11kW

Matmenų

2700 x 4200 x 1850 mm

Bendras svoris

11000kg

Tyrimo