Jiang Su Shuo Ying Precision Machinery Co, Ltd yra pirmaujanti mirti pjovimo mašina gamintojas Kinijoje, su daugiau nei 20 metų plėtrai, 15 metų eksporto patirtį. įmonė yra įsikūrusi Dagang miesto pramoninės zonos yancheng miestas jiangsu province.

Shuo Ying įmonės gamybos serijos CE ir ISO patvirtintas mašinos: sūpynės rankos pjovimo staklės; kelionės galvos pjovimo staklės; tikslumo keturių stulpelių plokštumos pjovimo staklės; Hidraulinis atsitraukia pagrindinė pjovimo staklės, visapusiškas automatinio šėrimo PLC pjovimo staklės; karšto pjovimo staklės ir t. t.

Shuoying mašina yra plačiai naudojami daugelyje pramonės šakų, įskaitant pagrindo medžiagos, auto interjero dalis, putų ir gumos, pakavimą, Abrazyvinės medžiagos, plastiko & odos, drabužių & tekstilės, avalynės ir kepurių, elektronika ir pan.,

Shuo Ying įmonėje dirba profesionalus mechaninis dizainas komanda, kokybės užtikrinimo ir kokybės, pardavimo ir komanda, QC, kurios užtikrina aukštos kokybės mašina ir puikus aptarnavimas po pardavimo grupė.

Mūsų mašinos gauti aukštą reputaciją vidaus ir užsienio rinkose. 60 procentų mašinos eksportuoti į daugiau nei 30 šalių ir visame pasaulyje.

Jiang Su Shuo Ying Precision Machinery Co, Ltd.sincerely tikimės, kad dirbti su daugiau partnerių iš viso pasaulio. Kviečiame Jus aplankyti mūsų įmonę bet kuriuo metu!